Kvalitní tělové oleje, které bychom neměli používat každý den

23. února 2013 v 18:42 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
V předchozím článku jsem vám představila vysoce kvalitní tělové mléka, které byly určené pro suchou až velmi suchou pokožku se sklonem k atopické ekzému. Atoický ekzém není nic příjemného, a proto když hledáte velmi kvalitní tělové mléko, je dobré hledat v kategorii suchá pokožka. Pár tělových mlék jsem vám představila a třeba vám můj výběr pomohl. V následujícím článku vám představím kvalitní tělové oleje, které vám pokožku nejenom zjemní, ale také zanechají příjemně vonnou.
Pokožka se musí minimálně dvakrát denně promazávat tělovým mlékem, aby nebyla vysušená a neztrácela svůj pružnost. Ale časté používání tělových olejů není pro pokožku až tolik zdravé. Časté používání tělových olejů pokožku vysušuje a pokožka už sama ztrácí svou obnovu. Proto je dobré ho používat opravdu minimálně. V následujícím odstavci vám představím ty nejlepší a vysoce kvalitní tělové oleje za příjemné ceny.
První tělový olej, a zároveň masážní, který představím, je Saloos Bio Body and Massage Oils, se kterým mám vlastní zkušenosti. Tento tělový a masážní olej je v balení po padesáti mililitrech, ale opravdu není potřeba ho používat obden. Stačí jednou až dvakrát týdně. Oleje od Saloos zanechávají velice příjemnou vůni a pokožka je velice jemná a vonná. Pokožka po aplikaci tělovém oleji nebude zatěžená a olej nevyvolává alergické reakce. Samozřejmě pokud olej budete používat často, mohou vzniknout různé pupínky, které mohou svědět a takto si na olej vyvoláte negativní reakci. Kromě tohoto aroma jsou k dispozici různé přísady - levandule, citron.. Cena oleje je velice příjemné a pohybuje se kolem sto devíti korun českých. Tento tělový a masážní olej vřele doporučuji!
Pokud trpíte právě suchou až velmi suchou pokožkou se sklonem k atopickému ekzému, určitě vás potěší tento olej od značky A - Derma Exomega - z této značky už jsem vám představila také vhodný kvalitní tělové mléko určeno pro tento typ pokožky. Tento tělový olej vaší pokožku vyživí a neobsahuje žádné přidané aroma látky, které povětšinou pokožku jenom dráždí a vyvolává svědění a také později i alergickou reakci. S tímto tělovým olejem zkušenosti nemám, ale podle popisu nevypadá špatně a pokud opravdu trpíte ekzémem, určitě vám pomůže. Cena se pohybuje kolem dvě stě třicet pěti korun českých.
Třetím kvalitním tělovým olejem je od kosmetické značky Babaria, Aloe Vera. Plusem je, že tělový olej je obsažen ve čtyři sta mililitrovém balení, takže vám jen tak hned nedojde. Olej s výtažky Aloe Vera je pro pokožku velice příjemný a zroveň ji chrání před volnými radikály. Obsahuje také příjemnou vůni, která pokožku provonní. Cena je také milým překvapením a olej pořídíte za sto čtyřicet pět korun českých.
K závěru bych dodala, že tělové oleje jsou pro pokožku přínosné i nepřínosné. Pamatujte si, že když budete pokožku často promazávat tělovým olejem, vaše pokožka bude častěji suchá a přestane se sama obnovovat. Proto není dobré používat často krémy. Tělové oleje stačí používat dvakrát týdně a sama uvidíte, jak krásnou a jemnou pokožku budete mít.
 


Komentáře

1 Hanka | 23. února 2013 v 19:03 | Reagovat

Zajímavé čtení :)

2 Kess | Web | 25. února 2013 v 19:29 | Reagovat

super článek ! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama