Únor 2013

Pečujte o své nohy

28. února 2013 v 16:11 | Annette Krubner |  MY ARTICLES

V předchozím článku jsem vám představila kvalitní zeštíhlující tělové krémy, které vám zabrání k tvorbě pomerančové kůže a strií. Doufám, že jsem vám napomohla k jejich vybrání a také doufám, že s nimi budete velice spokojení. Také si pamatujte, že tyto zeštíhlující krémy není vhodné používat každý den, stačí opravdu tak dvakrát týdně, jelikož látky, které jsou obsaženy v těchto krémech, by vaší pokožku "vysávaly". Proto je stačí používat vždy po koupeli a to tak dvakrát - třikrát týdně. V následujícím článku vám představím krémy na nohy, které vám nohy nejenom vyživí, ale také zanechají příjemně jemné s příjemnou vůní.

I pečovat o nohy je základ, jako když každý den pečujete o pokožku. Pokožka noh je v podstatě jiná, nepotřebuje tolik péče, ale pokud trpíte suchou pokožkou, i nohy si zaslouží vaší pozornost. Existuje mnoho krémů na nohy, které obsahuje v sobě něco extra, a na to nalákají své zákazníky. Já bych doporučovala kosmetickou značku Weleda, která je v tělových krémech velice oblíbená. Jedná se o produkt Weleda Body Care krém na nohy, který nohy příjemně vyživí, zanechá svěží a dlouhodobě hydratační. Krém patří mezi velice oblíbené a spokojenost zákazníků jen roste. Balení sedmdesát pět mililitrů pořídíte za cenu dvě stě devět korun českých. Krém doporučuji, tak i ostatní produkty kosmetické značky Weleda.

I kosmetická značka Avon nabízí peeling pro péči o nohy, která je velice příjemná. Jedná se o produkt Avon Foot Works Beautiful peeling na nohy. Peeling by se, stejně jako krém, měl používat častěji, protože kůže na chodidlech se obměňuje, a proto je dobré starou kůži setřít pomocí peelingu. Tento peeling od kosmetické značky Avon je svěží, nohy po aplikaci budou příjemně na dotek jemné a hebké. Balení sedmdesát mililitrů pořídíte za cenu šedesát osm korun českých.
Máte radši krémy na nohy s vůní po aloe vera? Jeden pro vás takový mám. Značka Babaria, od které jsem vám představovala pár tělových krémů, představila svůj Barbaria Feet krém na nohy s výtažky aloe vera. Krém je na stejném principu jako ostatní krémy na nohy, ale tento je právě obohacen s výtažky aloe vera, které nohy nejenom vyživí, ale také zanechají příjemnou vůni. Také pohlcují pocení a zápach. Balení o sto padesáti mililitrech pořídíte za cenu sto padesát korun českých.
Cestuje často a vaše nohy jsou oteklé a bolavé? Doporučuji tuto chladivou emulzi od značky Weleda. Tato chladivá emulze je výtečná pro dlohodobé cestovvání, kdy nohy jsou oteklé a bolavé. Emulze chodidla příjemně zchladí a vyživí. Po pár okamžicích vaše chodidla budou nebolavá, svěží a příjemná na dotek. Baleni o sedmdesáti pěti mililitrech pořídíte za cenu sto sedmdesát devět korun českých.
I pečovat o nohy bychom měli pravidelně. Myslím, že jsem vám představila velice kvalitní a dobré produkty, které vaše nohy nejenom vyživí, zanechají příjemnou vůni, ale také pokud často cestujete, tak například chladivá emulze chodidla zchladí a zanechají příjemnou vůni.

Účinné zeštíhlující tělové krémy

26. února 2013 v 15:18 | Annette Krubner |  MY ARTICLES

V předchozím článku jsem vám představila kvalitní tělové oleje, které byly většinou určené pro suchou až velmi suchou pokožku se sklonem k atopickému ekzému. Také jste se mohly dočíst, že časté používání tělových olejů pokožce velmi neprospívá. Je to z toho důvodu, jelikož pokožka po častém používání tělových olejů ztrácí svou obnovu a zejména se více vysušuje. Opravdu ho stačí používat tak dvakrát týdně, ale opravdu ne ani obden. Doufám, že jsem vám napomohla k tomu správném tělovému oleji a v následujícím článku vám představím krémy, které vám pomohou zeštíhlit vaší pokožku.
Po zeštíhlené pokožce touží snad každá žena, ale ne každá k tomu používá ty správné zeštíhlující krémy. Na internetovým obchodech jich naleznete nespočet a to nemluvím v kamenných obchodech. Ne vždy je ale pořídíte za přijatelnou cenu a celkový konečný dojem může působit zklamaně a ne podle vašich představ. Znám to ze své vlastní zkušenosti, ale nejednalo se o zeštíhlující produkt jako takový, ale spíše proti nadcházející celulitidě - spíše prevence. Abyste i vy předcházely nastávající celulitidě či striím, v následujícím odstavci vám představím ty produkty, které vám zaručeně pomůžou.
Takovým jedním z účinných tělových mlék, které zpevňuje pokožku, je Collistar Speciale Corpo Perfetto. Že jste o něm nikdy neslyšely? Je vám název cizí? Jedná se o tělové mléko, které má za úkol zpevnit vaší pokožku a předcházet k tvorbě striím a pomerančové kůži. Zamezuje usazování tuku. Je vhodný pro všechny typy pokožky a nejvhodnější aplikací je k večeru, kdy na oblast břicha a boků aplikujte ideální množství a následovně kroužívými pohyby krém rozetřete. Tělové mléko obsahuje například mořské řasy, které asimilují tuky, či také chili papričku a mentol, které naopak stimulují mikrocirkulaci a mobilizaci tuků. S produktem je na webu spokojeno přes třicet zákazníků a cena tělového mléka se zpevňujícími účinky je pět set dvacet pět korun českých. Balení je ve dvou stech padesáti mililitrech.
Matis Paris Réponse Corps aneb zpevňující tělová péče poprsí. A tomto produktu jste již možná slyšet mohla, jelikož se jedná o velice účinný a hlavně oblíbený produkt zákaznic, které jsou s ním velice spokojené. V čem, že spočívá jeho síla? Zpevňující péče zvyšuje elasticitu, zachová jemnost pleti, ale také hlavně odstraňuje povadlé známky pleti. Péče obsahuje mnoho aktivních látek, které se na zpevňující péči poprsí podílejí - například gliadines, liftiline nebo sweet almond oil. Cena této zázračné zpevňující péče poprsí je sedm set šedesát devět korun českých. Balení je ve sto dvaceti pěti mililitrech.
Zkrátka zeštíhlující i zpevňující tělolvé krémy či péče nejsou naškodu a opravdu bychom měly každou jednu doma vlastnit. Například starat se o své poprsí je důležité a neměly bychom to dávat na lehkou váhu. Proto zpevňující péče v pokročilém věku je aktuálním tématem a Maris Paris Résponse Corps je v tom nejlepší. V následujícím článku vám představím pleťové peelingy, které se vám mohou hodit.
Doufám, že vám tento můj článek například napověděl ke koupi toho správného zpevňujícího tělového mléka či péče.

Kvalitní tělové oleje, které bychom neměli používat každý den

23. února 2013 v 18:42 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
V předchozím článku jsem vám představila vysoce kvalitní tělové mléka, které byly určené pro suchou až velmi suchou pokožku se sklonem k atopické ekzému. Atoický ekzém není nic příjemného, a proto když hledáte velmi kvalitní tělové mléko, je dobré hledat v kategorii suchá pokožka. Pár tělových mlék jsem vám představila a třeba vám můj výběr pomohl. V následujícím článku vám představím kvalitní tělové oleje, které vám pokožku nejenom zjemní, ale také zanechají příjemně vonnou.
Pokožka se musí minimálně dvakrát denně promazávat tělovým mlékem, aby nebyla vysušená a neztrácela svůj pružnost. Ale časté používání tělových olejů není pro pokožku až tolik zdravé. Časté používání tělových olejů pokožku vysušuje a pokožka už sama ztrácí svou obnovu. Proto je dobré ho používat opravdu minimálně. V následujícím odstavci vám představím ty nejlepší a vysoce kvalitní tělové oleje za příjemné ceny.
První tělový olej, a zároveň masážní, který představím, je Saloos Bio Body and Massage Oils, se kterým mám vlastní zkušenosti. Tento tělový a masážní olej je v balení po padesáti mililitrech, ale opravdu není potřeba ho používat obden. Stačí jednou až dvakrát týdně. Oleje od Saloos zanechávají velice příjemnou vůni a pokožka je velice jemná a vonná. Pokožka po aplikaci tělovém oleji nebude zatěžená a olej nevyvolává alergické reakce. Samozřejmě pokud olej budete používat často, mohou vzniknout různé pupínky, které mohou svědět a takto si na olej vyvoláte negativní reakci. Kromě tohoto aroma jsou k dispozici různé přísady - levandule, citron.. Cena oleje je velice příjemné a pohybuje se kolem sto devíti korun českých. Tento tělový a masážní olej vřele doporučuji!
Pokud trpíte právě suchou až velmi suchou pokožkou se sklonem k atopickému ekzému, určitě vás potěší tento olej od značky A - Derma Exomega - z této značky už jsem vám představila také vhodný kvalitní tělové mléko určeno pro tento typ pokožky. Tento tělový olej vaší pokožku vyživí a neobsahuje žádné přidané aroma látky, které povětšinou pokožku jenom dráždí a vyvolává svědění a také později i alergickou reakci. S tímto tělovým olejem zkušenosti nemám, ale podle popisu nevypadá špatně a pokud opravdu trpíte ekzémem, určitě vám pomůže. Cena se pohybuje kolem dvě stě třicet pěti korun českých.
Třetím kvalitním tělovým olejem je od kosmetické značky Babaria, Aloe Vera. Plusem je, že tělový olej je obsažen ve čtyři sta mililitrovém balení, takže vám jen tak hned nedojde. Olej s výtažky Aloe Vera je pro pokožku velice příjemný a zroveň ji chrání před volnými radikály. Obsahuje také příjemnou vůni, která pokožku provonní. Cena je také milým překvapením a olej pořídíte za sto čtyřicet pět korun českých.
K závěru bych dodala, že tělové oleje jsou pro pokožku přínosné i nepřínosné. Pamatujte si, že když budete pokožku často promazávat tělovým olejem, vaše pokožka bude častěji suchá a přestane se sama obnovovat. Proto není dobré používat často krémy. Tělové oleje stačí používat dvakrát týdně a sama uvidíte, jak krásnou a jemnou pokožku budete mít.

8/2/13 Ektor a DJ Wich in Sasazu

17. února 2013 v 10:08 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Ze Sasazu. Článek ZDE


Tělové krémy pro suchou až velmi suchou pokožku se sklonem atopickému ekzému

15. února 2013 v 18:14 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
V předchozím článku jsem vás představila kvalitní zubní pasty, které jsou pro vaše zuby velice kvalitní a nepoškozují sklovinu, jako některé pasty - které vám slibují bělost a podobně - po použití takových past se poškozuje zubní sklovina. Také jsem vám představovala ústní vodu Weleda, po které budete mít svěží a čerstvý dech. V následujícím článku odbočím a představím vám kvalitní tělové krémy, které vaší pokožku nejenom vyživí, ale také ji zanechají příjemně jemnou na dotek.


Pečovat o své tělo je samozřejmostí, zejména u žen, kterých se to týká nejvíce. Ženy a muži nemají stejný typ pokožky - ženám se častěji vysušuje, zatímco muži nemusí tak často používat hydratační krémy, nebo také vůbec. Ženy mají různé typy pokožky - suchou, citlivou, mastnou a tak dále. Tělo by se mělo hydratovat aspoň dvakrát denně a to zejména po koupeli, kdy pokožka velice trpí - nemluvím o mrazech, které jsou pro nehydratovanou pokožku zlo. V dnešní době existuje nespočet tělových krémů, které pokožku hydratují. Buď jsou s nějakým aromatickým přídavkem, nebo čistě na přírodní bázi. V následujících odstavcích vám představím kvalitní tělové krémy za přijatelné ceny.

Jeden z oblíbených a velice dobře prodávaných tělových krémů se stal krém Vichy pro suchou až velmi suchou pokožku. V čem spočívá jeho síla a kouzlo? Proč je tak oblíbený a prodávaný? Zejména proto, že jeho účinnost hydratace pokožky trvá až osmačtyřicet hodin, je rychle vstřebatelný a jeho struktura je nemastná a hlavně nelepí - což bývá u většiny krémů problémem. Krém je hypoalergenní, to znamená, že ho mohou používat i ti, kteří trpí kožním onemocněním - například atopický ekzém. Neobsahuje žádnou parfemaci, jen máslo arité a makadamový olej. Je vhodný ho používat po sprchování. Tělový krém Vichy pro suchou až velmi suchou pokožku zakoupíte od osmdesáti sedmi korun českých.
Další tělový krém, který potěší zejména majitelky trpící suchou pokožkou až atopickým ekzémem, je tento A - Derma Exomega. Krém pokožku po aplikaci zjemní a vyživí. Je v něm obsaženo mnoho účinných látek, ale zejména bez přidané parfemace a podobně. Obsahuje extrakt z ovesných přísad, unikátní kombinaci fillagrinu a esenciálních mastných kyselin, vitamín B3 a také glycerin, který je v celém složení nejpodstatnější, jelikož pokožku hydratuje.
V poslední řadě i z vlastní zkušenosti doporučuji tělový krém kosmetické značky Bioderma. S Biodermou mám jen pozitivní zkušenosti a každý produkt je pro pokožku ten nejlepší. Já používala krém pro suchou až velmi citlivou pokožku a mohu potvrdit, že opravdu skvěle hydratoval a pokožku zbytečně nezatěžoval. Neobsahoval žádnou parfmeci, pouze výživný olej. Jeho cena se pohybuje kolem dvě stě osmdesát devíti korun českých.
Používat tělové krémy by měla zkrátka každá z nás. Zejména vy, které trpíte suchou až velmi suchou pokožkou či sklony k ekzému. V článku jsem vám představila hlavně ty krémy, které jsou určené pro tento typ pokožky, a v následujícím článku se můžete těšit na tělové oleje.

Pečujte o své zuby kvalitní pastou

13. února 2013 v 15:51 | Annette Krubner |  MY ARTICLES

V předchozím článku jsem vás představila vysoce kvalitní vlasové produkty, které byly pro vás nejvhodnější pro nadcházející plesovou sezónu. Aby byly správně vybrány nejen vhodné parfémy, kvalitní vlasové produkty pro váš vysněný účes, tak také byste měla mít svěží a okouzlující úsměv.

Pokud si myslíte, že na výběru pasty na zuby nijak moc nezáleží, mýlíte se. Správný výběr je základ. Existuje mnoho typů pas, které se specializují na citlivé dásně, předcházení paradontózy či mají účinek bělení. Je správné si vybrat právě tu, která bude pro vás nejvíce vhodná a správná. V následujících odstavcích vám představím nejenom vhodné a kvalitní zubní pasty, ale také ústní vodu či ústní spreje.

Zubní pasta může být buď pasta, nebo gel, který je často používám k čistění zubů. Zubní pasta ale neodstraňuje zubní plak, či kámen, na to slouží zubní kartáček. Pasta má dva hlavní úkoly, a to kosmetický a terapeutický. Kosmetický proto, že leští povrch zubů a odstraňuje nežádoucí zbarvení zubů. Terapeutický proto, že aplikuje léčebné látky. Zubní pasty jsou rozděleny do pěti kategorií - pasty pro péči nemocné dásně, pasty pro citlivé zuby, pasty proti zubnímu kameni, bělící zubní pasty a pasty pro děti.

Zubní pasta s mořskou solí. Že jste o ní neslyšely? Tato zubní pasta byla představena nedávno a jedná se o zajímavý produkt. Zubní pasta Weleda Dental Care se specializuje na výrobu zubních past se zajímavým obsahem a přísadou - proto nejnovější je právě s mořskou solí. Jedná se o pastu, která je nepěnivá a obsahuje vysokou čistící schopnost pomocí měkkých krystalů mořské soli. Hlavním cílem je předcházení zubnímu kazu či zubnímu kamene. Konzistence je čistě bílá. Také obdržela certifikaci BDIH. Její cena je sto třicet devět korun českých.
Další zubní pasta, kterou vám představím je zubní rostlinný gel. Obsahuje různé rostlinné výtažky z květů heřmánku a kořene ratanhy. Jeho specializace je soustředěna na okolí pro citlivé dásně. Zubní gel obdržel certifikaci BDIH. Gel je určen pro dospělé. Cena je sto dvacet šest korun českých.
Ústní voda je speciální voda, která je učená po vyčistění zubů a její účinek je až šedesát procent spláchnutých bakterií. Jsou k dostání také s různými příchutěmi - nejoblíbenějšími se stala máta, pomeranč či "svěžest".

Příkladem je ústní voda Weleda, která je prevencí proti zánětu sliznice úst. Obsahuje různé rostlinné přírodní složky, které v sobě obsahují protizánětlivé účinky. Cena za padesát mililitrů je sto osmdesát devět korun českých.
Používání zubní pasty je samozřejmostí, o tom není debuty. Správné čistění by mělo být po každém jídle, ale samozřejmě to nepřehánějme. Stačí, když si zuby důkladně čistíte dvakrát denně - ráno a večer. Večer by ústní hygiena měla být intenzivnější, jelikož se bakterie šíří nejaktivněji. Ústní voda je takovým bonusem, ale také by se neměla zanedbávat. Z výběru máte pestrou škálu, ale to účinnou a velice oblíbenou jsem vás již představila.

V následujícím článku vám představím produkty pro péči o tělo.

Glittery heels

12. února 2013 v 16:45 | Annette Krubner
Do mé celkem rozšířené sbírky přibyl nový úlovek. A to třpytivé nižší heels z H&M. Jsem z nich nadšená! Nejprve jsem jimi nebyla na sto procent přesvědčená, ale představila jsem si černé kožené legíny/kalhoty, tílko a černý blazer a hned mi bylo jasno :-) K tomuto outfitu budou přímo špičkový a na jaře je budu také hodně využívat. V následujících týdnech vám s nimi nafotím SS :-) Pokud máte na mě otázky, můžete se i anonymně ptát na Ask.Fm či na mém FB profilu. Hezký zbytek dne!


Únorové číslo ANNETTE

9. února 2013 v 13:29 | Annette Krubner
Únorové číslo ANNETTE si mžůete přečíst zde: http://issuu.com/anetakrubnerova/docs/annette_february_2013