POTĚŠTE SVÉ BLÍZKÉ VÁNOČNÍMI SADAMI – III.ČÁST

21. prosince 2012 v 14:57 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Vánoce se nám neomylně blíží a s nimi i vánoční dárky. Pokud ještě nemáte pro své blízké nakoupené pozornosti, či nemáte nápad, čím jim udělat radost - v následujících odstavcích vám rozepíši voňavé tipy, kterými potěšíte nejen své partnery.

Čím udělat radost své kamarádce nebo sestře? Pokud jste si jistí, že miluje aktuální hudební scénu a zároveň obdivuje úžasnou zpěvačku Britney Spears, jistě ji udělá radost dárková sada Britney Spears Fantasy. Tato vůně vás okouzlí svými úžasnými tóny ingrediencí, které ve vás probudí ten druhý svět, fantastický. Zpěvačka Britney Spears za svoji kariéru vydala jak mnoho CD tak i parfémů, a tento patří mezi nejoblíbenější. Cena sady je osm set čtyřicet korun českých.
Britney Spears Fantasy parfemovaná voda pro ženy 50 ml
Pokud váháte, čím udělat radost své mamince či babičce, dárkovou sadou parfémové značky Hugo Boss Orange, nic nezkazíte! V sadě je toaletní voda padesát mililitrů, tělové mléko padesát mililitrů a sprchový gel padesát mililitrů. Toaletní voda Hugo Boss Orange v sobě ukrývá osvěžující tóny, které vás naprosto okouzlí. Parfém je vhodný jak pro slečny, tak ženy zralého věku. Upoutala vás sada? Za cenu jeden tisíc sto osmdesát pět korun českých může být vaše.
Hugo Boss Boss Orange dárková sada II.
Pro svého staršího bratra či kamaráda vám doporučuji dárkovou sadu Carrera Red. Tato toaletní voda v něm odhalí je určená pro muže, kteří milují namakaný a rychlý auta. Rychlý závod v něm doslova při použití parfému ihned vyvolá. Obrovské plus je hlavně obsah toaletní vody, sto mililitrů vydrží opravdu dlouho. Sice jsem tuto značku nějak moc neznala, ale i tak mi přijde jako dobrý dárek pro vašeho blízkého. Dárková sada obsahuje toaletní vodu sto mililitrů, balzám po holení dvě stě mililitrů a sprchový gel dvě stě mililitrů. To vše za cenu čtyři sta osmdesát devět korun českých. Touto dárkovou sadou ho určitě potěšíte.
Carrera Black dárková sada I.
Ideální parfém pro svého tátu? Vsaďte na dárkovou sadu Calvin Klein Euphoria Men. Tato skvěle vypadají vůně s velice osobnitým designem je určena jak pro podnikavého, tak pro milujícího muže. Calvin Klein má vůbec úžasné svěží vůně, které povětšinou mohou používat jak ženy, tak muži. Tato je určena pro muže, ale i část pro ženy existuje. V dárkově sadě objevíte nejen toaletní vodu padesát mililitrů, ale také sprchový gel sto mililitrů. Cena dárková sady je devět set sedmdesát devět korun českých.
Calvin Klein Euphoria Men toaletní voda pro muže 100 ml
Co pro vašeho mladšího bratra? I oni by rádi používali vůni, jako jejich velcí tátové. Určitě bude pro ně obrovským překvapením tato dárková sada EP Line Real Madrid. Určitě potěší, pokud váš bratr obdivuje fotbalový klub a nejspíše z něho bude fotbalista. Sada obsahuje toaletní vodu sto mililitrů a deodorant ve spreji sto padesát mililitrů. Cena je opravdu příjemná, a to čtyři sta devět korun českých.

Dárkovými sadami svého blízkého člověka vždy uděláte šťastným a spokojeným. Pokud jste se zde nedočetli o parfémové značce, u které čekáte na dárkovou sadu, na stránce, kde parfémy zakoupíte levně, naleznete několik takových sad od mnoha parfémových značek včetně parfémů od slavných zpěvaček.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama