Dětské hodinky

23. prosince 2012 v 9:45 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
V předchozím článku jsem vám představila hodinky, které byly určené pro muže, jelikož se vánoční svátky neomylně blíží. Pokud nemáte pro své děti či sourozence dárek, věřte mi, že hodinkami to nezkazíte, proto vám v následujícím článku představím vybrané hodinky, které udělají radost každému.
Hodinky jsou dnes nezbytnou součástí vašeho outfitu. Mnoho žen považuje hodinky za módní doplněk, muži hodinky vnímají jako nezbytnou součást. Děti hodinky jako nezbytnost pro módu neberou, a tak na výběru nemusíme tak dbát. V následujících odstavcích vám představím různé typy hodinek, které vaše mladší blízké rádi ocení. Hodinky jsou za skvělé ceny.
Dětské hodinky pro dívky - Jen růžová to může být!
Mladé dívky hlavně v nízkém věku dbají na růžovou, fialovou či červenou. Pokud vaše mladší sestra dbá na tyto barvy, určitě ji zaujmou tyto dětské hodinky ESPRIT Pretty. Tyto hodinky jsou svým vzhledem velice luxusní, elegantní a cenově velice dostupné. Pro dívky velice stylové a uvidíte, že si je doslova zamiluje. Hodinky jsou z nerezové ocele, řemínek je z kůže a sklo je minerální. Neobsahují žádné funkce na víc a pokud si tyto hodinky objednáte, jako dárek dostanete zcela zdarma růžový box a sudoku značky ESPRIT. Cena hodinek je osm set padesát korun českých.
Dětské hodinky ESPRIT Pretty
Dětské hodinky pro chlapce - Malý sportovec
Chlapci jsou spíše sportovní, a tak musíme vybírat z modré, černé či hnědé. Tyto dětské hodinky ESPRIT Dragon Hunter Dar Blue se nesou doslova ve sportovním duchu. Jsou stylové, trendové a u chlapců jsou velice oblíbené. Jsou vyrobeny z aluminia a řemínek je z textilu, zároveň neobvsahují žádné funkce na víc. Cena je osm set padesát korun českých.
Dětské hodinky ESPRIT Dragon Hunter Dark Blue
Dětské hodinky pro dívky i chlapce

Dalo by se říct, že tyto dětské hodinky ESPRIT Super E White mohou nosit jak dívky, tak chlapci. Jsou čistě bílé a ukazatel ručiček a daný čas je v tyrkysové. Opět se jedná o značku ESPRIT, která se specializuje na výrobu hodinek a v dnešní době je více než populární. Hodinky jsou z pryže, patří do každodenního stylu a sklo je minerální. Cena je osm set padesát korun českých.
Dětské hodinky ESPRIT Super E White
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama