Vyhrajte nad striemi a pomerančovou kůži

20. listopadu 2012 v 17:28 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
V předchozím článku jsem vás informovala o parfémech Valentino. V následujícím článku vám představím krémy, které vám napomůžou zeštíhlit své tělo.
Po zpevněné a zároveň zeštíhlené postavě touží snad každá žena. Hodiny se trápíte v posilovně a stále vám přijde, že viditelná celulitida nezmizela? Už zoufat nemusíte. Můžeme být rády, že dnešní vědci vymysleli produkty, které pomůžou jak odstranit celulitidu, tak zabránit jejímu opakovatelnému vzniku, brání opakovatelnou redukci podkožního tuku a také zabraňují tvorbu strií. Pro mnoha žen jsou nepříjemné, a proto je na čase to změnit. Že nevěříte krémům, které tvorbě pomerančové kůže zabraňují? Mohu vám doporučit a představit pár produktů, u kterých změníte i názor.
Proti striím existuje řada krémů, ale uznávaným se stal Vichy Liposculpture. Proč? Krém obsahuje komplexní složení napomáhající proti nepěkným striím. Jsou v něm speciální látky včetně vyživujícího rostlinného oleje, který vaší pokožku zpříjemní a zjemní. Nikdy výsledek není viditelný na první pohled, ale při preventivním užívání se již vzniklé strie budou zmenšovat. Krém mohou používat i ženy, které jsou alergické na obsažený alkohol, který zde nenaleznete. Krém aplikujte denně na určitou partii a následně jemně masírujte. Jak strie vznikají? Je to ovlivnitelné životním cyklem - puberta, změna tělesné váhy. Náhlé změny se projeví v elastinových a kolagenových vláken.
Vichy Liposculpture tělový krém na strie
Trápí vás celulitida? Francouzská oblíbená a zaručeně kvalitní značka Vichy představila svou řadu pro zpevnění těla, kde naleznete produkt také proti pomerančové kůži. Vznik této nepěkné kůže způsobuje mnoho faktorů. Zejména jsou k tomu předpokládana dědičnost, hormonální změna, nedostatečný pitný režim, kouření nebo také, pokud více času trávíte sezením na židli ( práce, škola ) V těle se nahromadí nadbytečné toxiny. Odstranění celulitidy obtížné není, ale může vás to postihnout hlouběji finančně. Existují různé eliminace - LPG ošetření: pacient je masírován speciální hlavicí LPG přístroje, způsobuje rekonstrukci podkožního vaziva, vakuová terapie: léčba podtlakem, či také ultrazvuková liposukce. Pokud vám není příjemné dát za provedení mnoho peněz, vyzkoušejte právě krémy, které opravdu pomáhají. Zkuste Vichy Elancyl Fermeté nebo kladně hodnocený Juvena Body Care. Při preventivním používání své změny opravdu pocítíte.
Elancyl Anti-Cellulite tělový krém proti celulitidě
Ceny krémů proti striím a celulitidě se pohybují různorodě. Dobrý krém můžete pořídit i za čtyři sta korun českých. Ze zkušeností mé mamky mohu potvrdit, že se krémů opravdu bát nemusíte a stačí jen je preventivně používat, protože se dá říct, že každá žena očekává okamžik hned, ale ten se skutečně projeví po delší preventivní době. Buďte trpělivé a účinek přijde sám - a to platí u všech krémů, také na zpevnění poprsí či hýždí.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama