Dámské hodinky

24. listopadu 2012 v 9:01 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
V předchozím článku jsem vás informovala o nápaditých, originálních a elegantních hodinek známé a oblíbené značky Just Cavalli. V dnešním článku vám představím hodinky, konkrétně pro ženy, které stojí za pozornost.
Hodinky jsou pro každého nezbytné. Typů hodinek je celá řada - liší se podle zdobení, materiálu pásku, provedení a podobně. Zaměřila jsem se na konkrétní složku a to hodinky pro ženy. Dámské hodinky se většinou pokládají za módní doplněk - mají stejnou hodnotu jako prsten či náramek, jelikož je také s sebou nosíme stále. Dámské hodinky se od pánských liší zejména také vizuálním stránkou. Na rozdíl od můžu ženy nedbají na tu technickou stránku, ale spíše se soustřeďují právě na zmíněný design a provedení. Největší slabostí zdobení hodinek jsou ovšem krystaly Swarovski.

Každá žena má jiný vkus - některá upřednostňuje jednoduchý design v černém či bílém provedení, druhá dává přednost extravaganci s výrazným zdobením.

Těm, které upřednostňují jednoduchost a ne nápaditost, bych doporučila tyto dámské hodinky Pierre Lannier. Hodinky neposkytují žádné funkce navíc ( tachymetr, ukazatel data či stopky ). Jsou v provedení čistém, jednoduchém a základním. Řemínek je vyroben z kůže v hnědé barvě. Ciferník se pyšní perleťovou barvou a pouzdro je pozlaceno. Pro osázení byly použity zirkony. Co se týče stylu, ten vidím na téměř každodenní až klasický. Cena hodinek je příjemná - jeden tisíc dvě stě devadesát korun českých.
Dámské hodinky Pierre Lannier 028D598
I módní značka Esprit má zásluhu na výrobu hodinek, a například tyto EDC by ESPRIT Rubber Starlet Frosty Purple jsou toho příkladem. Jsou trendy, moderní, hodící se pro sportovní ženu, ale také pro styl mladých lidí. Hodinky mě naprosto uchvátily, i když se nejedná o můj styl. Líbí se mi barevné provedení - pastelové barvy vedou a mimo to jsou k dostání také v pastelově růžové či modré. Řemínek je vyroben ze silikonu a sklo z minerálů. Hodinky také neposkytují funkce navíc. Cena je jeden tisíc tři sta devadesát korun českých.
Dámské hodinky EDC by ESPRIT Rubber Starlet Frosty Purple
Máte rády eleganci? Představuji vám tyto elegantní dámské hodinky Girly Only. Jedná se o moderní provedení, které ocení každá žena vyznávající moderní smysl života a oblékání. Tvar je minimalistický. Jedná se o styl každodenní, takže s nimi můžete jít jak do práce, tak na společenský večírek. Každá žena ocení kvalitu hodinek a tyto jsou ukázkou.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama