Tekuté mýdlo Argital pro intimní hygienu

14. října 2012 v 8:18 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Dáváte přednost kvalitním výrobkům vyrobeným z čistě přírodních látek? Mohu vám doporučit italskou značku Argital, ve které naleznete řadu výrobků se zeleným jílem, léčivými rostlinami, čistými rostlinnými oleji lisovaných za studena, čistými esenciálními oleji, čistou pramenitou vodou a rostlinnými vitamíny. Jejich účinnost je umocněna dynamizací - proces k uchování a zvětšení vitální energie rostlin. Argital nabízí i řadu produktů na velmi citlivou a nemocnou pokožku a také na hygienu intimních partií.

Péče o intimní hygienu je dennodenní základ. Se zanedbáním mohou vznikat různé nepříjemné pocity, svědění, pálení, ale také nepříjemný zápach. Nestačí jen používat jako prevenci vodu, ale zpravidla byste měla mít i mycí gel či mýdlo určené speciálně pro intimní hygienu. Kde takový pořídit?

Představuji vám Tekuté mýdlo Argital pro intimní hygienu s esenciálním olejem Niaouli. Rostlina Niaouli (Melaleuca Viridiflora) pochází ze stejné skupiny jako např. Tea Tree (čajovník), je důležitým přírodním antibiotikem a působí proti urogenitálním infekcím. Toto mýdlo obsahuje i gel ze zeleného jílu, který jemně chrání a čistí externí vaginální sliznici a kyselinu mléčnou, která je blízká k vaginálnímu pH. Po použití tekutého mýdla budete mít pocit svěžesti po celý den. Jak často tekuté mýdlo a gel používat? Každodenně. Vzhledem k jeho čistícím účinkům šetrným ke sliznici, je možné jej používat i vícekrát za den. Mycí gel mohou používat ženy jakéhokoliv věku a zakoupíte ho za dvě stě padesát korun českých.
Argital - Tekuté mýdlo pro intimní hygienu s Niaouli
Krém je ze sto procent přírodního složení. Ve složení je obsažen gel ze zeleného jílu, čisté esenciální oleje z máty, levandule a hřebíčku a Niaouli. Neobsahuje žádná syntetická barviva či vůně. Má certifikaci pro kontrolovanou přírodní kosmetiku BDIH a certifikaci ICEA pro BIO kosmetiku. Výrobek je vyráběn z nejkvalitnějších surovin a použité bylinky jsou sbírány či pěstovány co nejšetrnějším způsobem. Výrobek nebyl testován na zvířatech.
Tekuté mýdlo pro intimní hygienu s esenciálním olejem Niaouli a mnoho dalších výrobků z přírodní kosmetiky naleznete na www.cosmeticanatura.cz, kde stoprocentní přírodní a BIO kosmetiku pořídíte za nízké ceny.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama