Svěží kořeněná Chloe

11. října 2012 v 17:05 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Další značku, kterou si představím pod pojmem Podzimní atmosféra, se mi před očima zobrazí vůně Chloe. Mnoha lidem se Chloe hodí spíše k jarní náladě, ale po vyzkoušení parfému Chloe Chloe jsem změnila názor. Ohromila mě.

Značka Chloe spatřila svět na začátku padesátých let dvacátého století a byla založenou svéráznou ženou Gaby Aghion. Až v roce 2001 se společnosti ujala módní návrhářka Stella McCartney a tím vznikly parfémy Chloe. Dodnes patří k jedním z nejprodávanějších parfémů. Chloe dodává eleganci, svěžest a styl.

Hlavním zástupcem této sféry je parfém Chloe Chloe. Parfém vlastním a když jsem ho poprvé měla v ruce, nejenom, že mě zaujala samotná směs smyslných ingrediencí, ale také jsem se zaměřila na design flakonku. Pro Chloe je typický jeden designový tvar, který v kolekci parfémů mění především mašličkou a barvou samotné vůně. Z vlastní pocitů bych Chloe Chloe uvedla jako nádhernou, pudrovou a svěží s nádechem podzimu a jara. Podle slov vyjadřuje cit pro dokonalé ženy, milující módu, eleganci a zároveň nápaditost. V obsahu složení se ukrývá pivoňka, liči, frézie, růže, konvalinka, magnólie, cedr, jantar a pižmo. Cena parfému se pohybuje od sedmi seti osmdesáti korun českých.
6194298411_f94e8620fa_large
K té jarní náladě bych přiřadila květinově-ovocný parfém Chloe L´Eau de Chloe. Obsahuje jednoduché, ale zároveň okouzlující složení - v něm se ukrývají citrusy, pačuli a růže. Flakonek se nese opět v klasickém duchu Chloe, ovšem barva vůně se nese v zeleném provedení doplněné zelenou mašličkou. Obsahuje především svěžest přírody, smyslnost, šťavnaté ovoce a květiny. Cena parfému se pohybuje od osmi seti korun českých.

Co je velkým plusem na parfémech Chloe? Zejména nejsou omezeny věkem, neobsahují žádné aldehydy a tudíž je mohou používat i mladé slečny, které milují kvalitní a luxusní parfémy. I ceny nejsou nijak převratné na rozdíl od klasické Chanel, která je především pro starší ženy. Ceny parfémů začínají na sedmi seti korun.

Těžší parfém Chloe určen především pro starší a zralé ženy, je Chloe Chloe Intense vyjadřující osobitost, eleganci, smyslnost, styl a šarm. Díky tomu patří mezi lehce kořeněné květinové vůně. V obsahu složení se ukrývá okouzlující růže, pikantní pepř, klasické santalové dřevo, fazole a tonka. Parfém bych velice doporučila těm, kteří kladou důraz na kořeněné vůně a atmosféru chladivého podzimu. Ceny parfému se pohybují od jednoho tisíce a sto korun českých.

Mezi další oblíbené Chloe patří milující vůně Chloe Love, květinové vůně Chloe Eau deFleurs Lavande a novou vůni Chloe Love Chloe Eau Florale.

Parfémy Chloe bych zhodnotila třemi slovy - elegance, svěžest a minimalismus. Mohou je používat jak ženy zralého věku, tak mladé slečny, které dávají přednost květinovo-svěžím a zároveň kořenějším vůním.

Doporučji vám navštívit stránku, kde parfémy pořídíte za nízkou cenu.
199667_345922542162007_1855913177_n_large
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama