Hypoalergenní BIO kosmetika

14. září 2012 v 20:27 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Pokud máte velmi citlivou či nemocnou pokožku - nesnášíte barviva, konzervanty, parfémy nebo trpíte na atopický ekzém či jinou dermatitidou - může vám pomoci hypoalergenní BIO kosmetika ARGITAL. Proč? Hypoalergenní produkty neobsahují žádné syntetické látky a dokonce ani přírodní esenciální oleje z rostlin, které u někoho mohou vyvolávat alergickou reakci. Nejsou ani parfemovány a jejich jemná vůně pochází pouze z vůní použitých květů a bylin.. Tato kosmetika je dermatologicky testována a má negativní test dráždivosti.

Hypoalergenní krém na ruce s violkou a zeleným jílem ARGITAL vaši pokožku znormalizuje a změkčuje a zároveň zanechá příjemnou vůni po bylinkách - violce trojbarevné a smilu italském. Neobsahuje žádná syntetická barviva ani konzervanty. Krém by se měl nejlépe používat na čisté ruce umyté hypoalergenním mýdlem. Následovně krém vetřete do pokožky. Takto opakujte několikrát denně. Krém má stoprocentní přírodní původ. Je vhodný i pro vegany či vegetariány. Základ složení krému se skládá z gelu zeleného jílu, kakaového másla a extraktů z violky a smilu italského. Cena je velice příjemná - krém koupíte za dvě stě osmdesát korun českých.
Argital - Hypoalergenní krém na ruce s violkou a zeleným jílem
Hypoalergenní mýdlo Cigale BIO je čistě přírodního původu. Je velice vhodné pro podrážděnou pokožku. Mýdlo neobsahuje žádné barvivo, konzervanty a není parfémováno. To, že je vyráběno ve Francii podle tradičních postupů na výrobu unikátního a oblíbeného Marseillského mýdla , mnoho uživatelů určitě ocení. Je vhodné jak pro mytí rukou před nanesením hypoalergenního krému, tak pro sprchování či koupel. Výrobek nemá nic společného s testováním na zvířatech. Cena v hodnotě osmdesát pět korun českých potěší každého uživatele s onemocněním pokožky.

Doporučuji vám navštívit stránku, kde stoprocentní přírodní a BIO kosmetiku pořídíte za nízké ceny.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama