Briliantové šperky

25. září 2012 v 16:46 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
V následujícím článku bych vám ráda představila kategorii Briliantové prsteny, které si oblíbily zejména ženy.
Na prsteny a hlavně na briliantové prsteny si potrpí hlavně moje mamka. Já je osobně taky miluji, jako každá žena, ale více dávám přednost zatím obyčejnějším kamínkům. Brilianty bych samozřejmě neodmítla, ale myslím, že ten pravý čas teprve přijde - briliantové prsteny bych doporučovala právě ženám od třicátého roku - ty si umí hodnotu prstenu vážit a i mnoho více lidí uvěří, že se jedná právě o briliant. Pokud jste ale studentky a máte zálusk na brilianty, představím vám pár vybraných i pro vás cenově dostupných.

Příkladem toho je tento ocelový prsten s malým briliantem, který je vhodný jak pro muže, tak pro ženy. Jedná se o materiál chirurgická ocel. I takovýto jemný prsten s briliantovým kamínkem může být okouzlující ozdobou na vašem prstu. Cena mě ovšem velice mile překvapila- ( natož, že se ceny prstenů s briliantem pohybují od dvou tisíců ) - čtyři sta devadesát sedm korun českých.
Další, který mě zaujal je tento jednoduchý ale i okouzlující ocelový prsten s briliantovým kamínkem. Opět je určen jak pro muže, tak pro ženy. Cena se pohybuje okolo osmi set korun.

Brilianty jsou zkrátka ozdobou každé ženy. Představují luxus, osobitost a zároveň jednoduchost.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama