Závěrečný článek NevO Dead Sea SPA

27. června 2012 v 21:42 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
V předchozím článku jsem vám představila kosmetiku do koupele. V následujícím článku vám zrekapituluji produkty a historii značky NevO Dead Sea SPA, která patří k nejprestižnějším a nejoblíbenějším značkám nejen v České republice, ale všude ve světě.

Každý měsíc jsem vám představovala čtyři až šest produktů, které značka nabízí. Z každé sekce vyberu jeden produkt, který mě zaujal a připíši svůj vlastní názor.

Osobně mě zaujala Zázračná bahenní maska, která vám dokáže svůj jedinečný magický účinek.Její složení putuje od nejbohatšího zdroje Země - z Mrtvého moře, které intenzivně působí na obnovení pružnosti vzhledu pokožky. Bahenní masky nějak moc nepoužívám, ale tuto vřele doporučuji, protože je přírodní a neobsahuje žádné chemické látky, které by pleti spíš uškodily než přilepšily.
Zázračná bahenní maska 50 ml
Pokud potřebujete vyhladit či zpomalit vznik vrásek, toto Gelové oční sérum je pro vás stvořené. Obsahuje komplex vitaminů A, C, D, a E, přírodní proteiny a minerály z Mrtvého moře. Díky těmto složkám sérum bojuje proti únavě očí. Obsahuje chladivý efekt. V mém věku ještě nemám zkušenosti s Gelovým očním sérem, ale z mého okolí tento produkt používá a velice si ho pochvaluje mnoho lidí. Takže myslím, že na škodu opravdu není.
Gelové sérum na oči 30 ml
Jestliže Vaše nohy trpí dehydratací, zázračná brzda je Hydratační krém na nohy, který díky svému složení nohy prohydratuje a obnoví vlhkost pokožky. Pokud budete krém pravidelně používat, kůže na chodidlech bude poddajná, hydratovaná a měkká.
Hydratační krém na nohy 125 ml
Tímto závěrečným článkem bych také chtěla poděkovat NevO Dead Sea SPA za spolupráci. Bylo mi ctí s ní navázat kontakt a moct prezentovat produkty na svém blogu. Doufám, že se vám některé produkty zalíbily a že s radostí budete web navštěvovat :-) Pokud si chcete produkty vyzkoušet na vlastní kůži, můžete si vybrat z osmi prodejen v Palladiu Praha mame 3 stanky a potom po jednom v OD Kotva, OC Letnany, Atrium Flora, OC Chodov a Metropole Zlicin. Rozhodně vyzkoušejte, nebudete litovat !
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama