Minerální masážní olej NevO Dead Sea SPA

30. května 2012 v 21:25 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
V předchozím článku jsem Vás informovala o Krémech na ruce & tělo NevO Dead Sea SPA Hand and Body Lotion. Neznáte přírodní značku NevO Dead Sea SPA? Tato prvotřídní kosmetika čerpá z nejbohatšího zdroje na Zemi, z Mrtvého moře. Vyrobené produkty vám pomohou objevit Vaši vnitřní krásu.

V následujícím článku Vám představím Minerální masážní olej, který povzbudí Vaše smysly.

Minerální masážní olej NevO Dead Sea SPA Mineral Massage Oil je plně vyrobený z avokáda, mandlového a olivového oleje, obsahuje sůl z Mrtvého moře, a vitaminy C a E. Tento minerální masážní olej má pronikavou sílu, která pokožce předá regenerační léčivé účinky. Olej můžete používat jak pro masáže, tak pro relaxaci svalů či také pro povzbuzení smyslů. Je vhodný pro použití také místo krému - pokožku vypne a provoní. Vůně oleje je nenásilná a příjemná, proto přispívá k pocitu uvolnění a relaxace.

Pokud se rozhodnete olej použít na masáž: šest kapek oleje zahřejte mezi dlaněmi a následně vmasírujte do kůže. Nanášejte rovnoměrně a intenzivně tam, kde pociťujete, že máte svaly více unavené či napjaté. Pro správný účinek oleje se ideálně dvě hodiny nesprchujte.

Mohu říct, že tyto oleje používám a jsem s nimi velice spokojená. NevO Dead Sea SPA mohu jedině doporučit!

Zaujala vás přírodní kosmetika z Mrtvého moře? Navštivte web a vybírejte přípravky podle vašeho typu pleti.
Minerální masážní olej 240 ml
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama