Květen 2012

Minerální masážní olej NevO Dead Sea SPA

30. května 2012 v 21:25 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
V předchozím článku jsem Vás informovala o Krémech na ruce & tělo NevO Dead Sea SPA Hand and Body Lotion. Neznáte přírodní značku NevO Dead Sea SPA? Tato prvotřídní kosmetika čerpá z nejbohatšího zdroje na Zemi, z Mrtvého moře. Vyrobené produkty vám pomohou objevit Vaši vnitřní krásu.

V následujícím článku Vám představím Minerální masážní olej, který povzbudí Vaše smysly.

Minerální masážní olej NevO Dead Sea SPA Mineral Massage Oil je plně vyrobený z avokáda, mandlového a olivového oleje, obsahuje sůl z Mrtvého moře, a vitaminy C a E. Tento minerální masážní olej má pronikavou sílu, která pokožce předá regenerační léčivé účinky. Olej můžete používat jak pro masáže, tak pro relaxaci svalů či také pro povzbuzení smyslů. Je vhodný pro použití také místo krému - pokožku vypne a provoní. Vůně oleje je nenásilná a příjemná, proto přispívá k pocitu uvolnění a relaxace.

Pokud se rozhodnete olej použít na masáž: šest kapek oleje zahřejte mezi dlaněmi a následně vmasírujte do kůže. Nanášejte rovnoměrně a intenzivně tam, kde pociťujete, že máte svaly více unavené či napjaté. Pro správný účinek oleje se ideálně dvě hodiny nesprchujte.

Mohu říct, že tyto oleje používám a jsem s nimi velice spokojená. NevO Dead Sea SPA mohu jedině doporučit!

Zaujala vás přírodní kosmetika z Mrtvého moře? Navštivte web a vybírejte přípravky podle vašeho typu pleti.
Minerální masážní olej 240 ml

Krémy na ruce & tělo NevO Dead Sea SPA Hand and Body Lotion

23. května 2012 v 14:02 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
V předchozím článku jsem Vás informovala o Exfoliačním čistícím peelingu s obsahem soli z Mrtvého moře a Hydratačním krému na nohy. Neznáte přírodní značku NevO Dead Sea SPA? Tato prvotřídní kosmetika čerpá z nejbohatšího zdroje na Zemi, z Mrtvého moře. Vyrobené produkty vám pomohou objevit Vaši vnitřní krásu.

V následujícím článku Vám představím krémy na ruce, které zároveň můžete používat i na promazání těla. V nabídce jsou čtyři druhy různých vůní.

Krémy na ruce & tělo NevO Dead Sea SPA Hand and Body Lotion obsahují jedinečnou směs minerálů z Mrtvého moře. Vaše tělo bude po použití krémů dokonale hydratované a vyhlazené. Krémy po opakovaném a častém používání zabraňují suché pokožce. Krém můžete používat několikrát denně a to ráno i večer. Díky nemastnému složení je vstřebání do pokožky rychlé. Holdujete vůní mandlí, milujete vůni francouzské vanilky, dáváte přednost svěžímu závanu oceánu nebo je vaší vášní ovoce? Krémy si můžete vybrat ze čtyř skvělých a oblíbených vůní.
Krém na ruce & tělo 230 ml
Můj osobní názor na krémy je pozitivní. Myslím, že krém byste vyzkoušet měli, protože tento Vás zaručeně na první pohled okouzlí a zamilujete si ho. Velkým pozitivem je cena. Abych řekla pravdu, čekala jsem ji vyšší, ale zjištění reálné ceny mě potěšilo. Krém v objemu 230 ml zakoupíte za tři sta padesát korun českých. Nezní to skvěle?

Zaujala vás přírodní kosmetika z Mrtvého moře? Navštivte web a vybírejte přípravky podle vašeho typu pleti.

Exfoliační čistící peeling a krém na nohy NevO Dead Sea SPA

20. května 2012 v 16:32 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
V předchozím článku jsem Vás informovala o Peelingu s obsahem solí z Mrtvého moře a Tělovém másle NevO Dead Sea SPA. Neznáte přírodní značku NevO Dead Sea SPA? Tato prvotřídní kosmetika čerpá z nejbohatšího zdroje na Zemi, z Mrtvého moře. Vyrobené produkty vám pomohou objevit Vaši vnitřní krásu.

V následujícím článku Vám představím Exfoliační čistící peeling na nohy NevO Dead Sea SPA - Exfoliating Foot Scrub a Hydratační krém na nohy NevO Dead Sea SPA - Hydrating Foot Cream, se kterými se budou Vaše nohy cítit hydratovaně a vyživeně.

Exfoliační čistící peeling obsahuje sůl z Mrtvého moře, bylinné výtažky a přírodní oleje. Má za úkol odstranit suché a odumřelé kožní buňky na chodidlech a zlepšovat krevní oběh. Při pravidelném používání spolu s Hydratačním krémem na nohy stimulujete přirozenou produkci přírodních tuků a tím tak bude Vaše pokožka na chodidlech zvlhčená, měkká a hladká.
Použití? Přípravek vmasírujte do vlhkých chodidel a věnujte pozornost oblastem, které jsou suché. Poté opláchněte a osušte dosucha. Následně použijte Hydratační krém na nohy NevO Dead Sea SPA.

Exfoliační čisticí přípravek 125 ml Hydratační krém na nohy má za úkol proniknout přes hrubou kůži na chodidlech, zároveň ji hydratovat a vyživovat s několika proteiny. Účinek? Směs parafinu a kokosového oleje obnovuje vlhkost pokožky, nohy hýčká a zabraňuje k opakovatelnému popraskání a poškození kůže. Pokud budete krém používat pravidelně, kůže na chodidlech bude poddajná, hydratovaná a měkká.
Použití? Krém byste měla vmasírovat do suché kůže chodidel. Zejména se věnujte místům, kde je pokožka extra vysušená i popraskaná.
Hydratační krém na nohy 125 ml
Cena mě příjemně překvapila. Tento exfoliační přípravek a krémový zázrak se dá pořídit za tři sta sedmdesát korun českých každý.

Zaujala vás přírodní kosmetika z Mrtvého moře? Navštivte web a vybírejte přípravky podle vašeho typu pleti.

Peeling s obsahem solí z Mrtvého moře a Tělové máslo NevO Dead Sea SPA Body Butter

19. května 2012 v 17:00 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
V předchozím článku jsem Vás informovala o Minerálním čisticím mléku a Pěnivém mýdle na obličej. Neznáte přírodní značku NevO Dead Sea SPA? Tato prvotřídní kosmetika čerpá z nejbohatšího zdroje na Zemi, z Mrtvého moře. Vyrobené produkty vám pomohou objevit Vaši vnitřní krásu.

Už jste vyzkoušela Peeling s obsahem solí z Mrtvého moře? Peeling obsahuje sůl z Mrtvého moře a přírodní oleje - slunečnicový, sezamový, olivový, mandlový, a navíc aromatické oleje. Napomáhá k odstranění odumřelé kůže, čistí pleť a vylučuje škodlivé toxiny z těla. Pokud si chcete zlepšit krevní cirkulaci, masírujte jemně tímto přípravkem kůži. Masáž můžete provést také na problémových partiích a tím postupně vyhlazovat celulitidu. Výsledek? Pokožka je svěží, hladší, čistá a hydratovaná po 24 hodin. Cena za malé balení je osm set korun českých, za velké balení, které vydrží déle, je cena tisíc tři sta padesát korun českých.
Peeling s obsahem solí z Mrtvého moře 880 g
Preferujete po koupeli hladkou a jemnou pokožku na dotek? Tělové máslo NevO Dead Sea SPA Body Butter obsahuje bohaté přírodní složky - bambucké máslo, avokádo, pačuli a ilang-ilang. Máslo má za úkol regenerovat buňky a redukovat ztuhlé klouby. Zabraňuje tvorbě suché a hrubé pokožky. Cena? Sedm set korun českých.
Tělové máslo 250 ml
Zaujala vás přírodní kosmetika z Mrtvého moře? Navštivte web a vybírejte přípravky podle vašeho typu pleti.

Minerální čístící mléko a pěvnivé mýdlo na obličej NevO Dead Sea SPA

12. května 2012 v 13:52 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
V předchozím článku jsem Vás informovala o Bahenní pleťové masce a Minerální emulzi. Neznáte přírodní značku NevO Dead Sea SPA? Tato prvotřídní kosmetika čerpá z nejbohatšího zdroje na Zemi, z Mrtvého moře. Vyrobené produkty vám pomohou objevit Vaši vnitřní krásu.

Dáváte přednost produktům s obsahem minerálů? Vyzkoušejte Minerální čistící mléko. Obsahuje minerály z Mrtvého moře, které mají jasně daný cíl: očistit pleť od zbytků nečistot a ošetřovat ji. Mléko je obohaceno o olej ze semen jojoby, který má hojivé účinky a pokožku zjemní, ale zanechá ji otevřenou - kůže tak může jednoduše dýchat a lépe přijímat výživné látky například z nočního krému. Navíc je zde protein z pšenice, který zlepšuje vstřebávání esenciálních aminokyselin a působí jako přírodní zvlhčující faktor. Cena je rovných šest set korun českých.
Minerální čisticí mléko 250 ml
Nedokážete si představit, že si mýdlo aplikujete na obličej? Máte pocit, že se vyvolá alergická reakce? Nemějte obavy. Pěnivé mýdlo na obličej v sobě kombinuje různé silné čistící vlastnosti díky soli z Mrtvého moře. Mýdlo se po aplikaci promění v lehkou pěnu, ihned odstraňuje z pleti špínu a další nečistoty. Výsledek? Pleť je měkká, hebká, čistá a hydratovaná. Aplikace? Mýdlo nejprve aplikujte na mokrý obličej a jemně masírujte, následně spláchněte teplou vodou. Cena je rovných šest set korun českých.
Pěnivé mýdlo na obličej 250 ml
Zaujala vás přírodní kosmetika z Mrtvého moře? Navštivte web a vybírejte přípravky podle vašeho typu pleti.