Novinky vlasové kosmetiky 3

10. února 2012 v 16:42 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Nový měsíc a web představuje opět další novinky vlasové kosmetiky. V předchozích článcích jsem vás seznamovala s Loreal Mythic Oil a přípravky značky pro samoopalování Vita Liberata. V následujícím článku se budu zajímat o vlasovou značku LAKMÉ K.style.

Lakmé K.style Natural Boost Thick a Volume vyživující pěna pro objem 300 ml - Ještě jste doteď nevyzkoušely vyživující pěnu na vlasy? Vlasová značka Lakmé K.style představuje novinku, která se stala rádo objednávaným zbožím. Vyživující pěna spěje k lepšímu rozčesávání a dodává dlouhotrvající objem. Pěna také obsahuje vyživující částite, díky kterým budou vaše vlasy nadotek jemné a hedvábné. Pokud máte jemné vlasy, tato pěna pro vás skvělá volba. Cena? Tři sta padesát devět korun českých. Aplikace? Nejprve protřepejte a následovně směřujet aplikátor dolů, nadále naneste do vlhkých vlasů a rozetřete.

Lakmé K.style Glow Smooth Shine stylingová pomáda 100 ml - Zajímavá stylingová pomáda, která definuje vlasové pramínky a dodává vlasům jedinečný lesk. Pomáda zabraňuje stálému nepříteli, krepatění. Vhodná pro jakýkoliv typ vlasů. Antioxidanty vitaminu E a grepu, a přírodní složky chrání vlasy před poškozením vlasové struktury. Důležitým bodem je, že pomáda poskytuje UV ochranu a ochranu před tepelným poškozením. Cena? Tři sta devět korun českých.

Zaujali vás značka Lakmé? Navštivte stránku, kde vlasovou kosmetiku koupíte za nízké ceny.
 


Aktuální články

Reklama