Vita Librata

14. ledna 2012 v 17:09 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Kosmetickou značku Vita Liberata jsem vám již představovala ve třech článcích. V následujícím bych vám představila opět další produkty této značky na samoopalování.

Vita Liberata aplikační rukavice. Nanést si samoopalovací krém a přitom mít perfektní výsledek? Aplikační rukavice jsou perfektní volbou. Zabraňuj samoopálení na nežádoucích místech - například dlaně či prsty. Rukavice jsou pratelné a mohou se vícekrát použít. Obsahuje příjemnou pěnovou houbičku, která zamezuje hromadění samoopálení na dlaních či další místech. Houbička skvěle roztírá krém a tím usnadňuje jeho aplikaci. Cena? Sto devatenáct korun českých.
Vita Liberata Rich Silken Chocolate: Face samooalovací krém s bronzingem na obličej 100ml. Tmavší odstín samoopalovacího krému s bronzingem je vysoce hedvábný a hydratační. Krém je obohacen o péči hydratačních látek pro tu nejkvalitnější péči vašeho typu pleti. Obsahuje zabarvenou pěnu, které má silnější aktivní složky, kterými dosáhnete intenzivnějšímu a perfektnímu opálení. Cena? Sedm set dvacet devět korun českých.

Zaujali vás samoopalovací prostředky značky Vita Liberata? Navštivte stránku, kde vlasovou kosmetiku či přípravky na samoopalování koupíte za nízké ceny.
 


Aktuální články

Reklama