Samoopalovací přípravky Vita Liberata

9. ledna 2012 v 14:59 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Kosmetickou značku Vita Liberata jsem vám již představovala ve dvou článcích. V následujícím bych vám představila opět další produkty této značky na samoopalování.

Vita Liberata Sheer Silken Mousse samoopalovací pěna s bronzingem 100 ml - Pěna je lehká a má vzdušnou strukturu. Tím se lehce a krásně vsakuje do pokožky. Pozitivum? Pečuje o pleť, hydratuje a obsahuje přírodní extrakty. Okamžitě zaschne a tím opálení rovnoměrně zmizí. Pleť budete mít snědou až sedm dní. Aplikace? Nejlépe aplikujte na suchou pokožku. Cena? Osm set dvacet devět korun českých.

Vita Liberata The Body Lotion pečující krém 200 ml - vaše pokožka po aplikaci bude hedvábná, obsahuje výtažky a budete se cítit jak z hedvábí. Nejlépe aplikujte hned po osprchování, tím bbude pokožka více a dokonale hedvábnější a opálení bude mizet rovnoměrně. Obsahuje gelovou konzistenci, ta je výhodnější než krém. Aplikace? Nejlépe po osprchování. Cena? Pět set dvacet devět korun českých.

Vita Liberata The Body Polish 200 ml - Peeling, který vám odstraní odumřelou kůži po opálení. Výsledek? Pokožka bude jemná, hladká a hedvábná. Chcete mít zdravou pokožku? Tento peeling je pro vás ten nejlepší. Aplikace? Nejlépe po osprchování. Následovně vmasírujte do kůže, peeling se vstřebá a pak smyjte ve sprše. Aplikujte před samoopalováním či opalováním. Cena? Pět set dvacet devět korun českých.

Zaujali vás samoopalovací prostředky značky Vita Liberata? Navštivte stránku, kde vlasovou kosmetiku či přípravky na samoopalování koupíte za nízké ceny.
 


Aktuální články

Reklama