Novinky vlasové kosmetiky

31. ledna 2012 v 19:19 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
V předchozím článku jsem vám představovala vlasové produkty pro blond vlasy pod značkou Loreal Paris Expert. V následujícím článku vám představím představované novinky ve vlasové kosmetice.

Lakmé K.style Natural Boost Thick a Volume vyživující pěna pro objem 300 ml - po použití této vyživující pěny se budou vaše vlasy lépe rozčesávat. Účinek? Dlouhotrvající objem. Pěna obsahuje vyživující částice, které napomáhají vlasům, aby byly vlasy hebké na dotek. Také obsahuje UV protekci. Máte jemné vlasy? Tato pěna je přesně pro vás. Cena? Tři sta sedmdesát devět korun českých.

Lakmé K.style Finish Up pečující maska 150 ml - Tato pečující maska má jasné cíle: pečovat o vaše vlasy, dodat jim lesk a umožnit jejich úplnou kontrolu. Maska také obsahuje speciální antioxidanty s grepem a vitamin E až z Tahiti. Co posyktuje? Ochranu před volnými radikály, ochrana UV a barvy. Výtažek z květin Tiara vlasy vyživuje a přináší jim perfektní hyrataci. Cena? Pět set šedesát devět korun českých.

Lakmé K.style Spike Glu Hottest extrémní fixační gel 150 ml - Extrémní fixační gel byl speciálně navržen, aby uspokojil ty nejvyšší požaddavky pro fixaci vašich vlasů. Obsahuje antioxidanty s grepem a vitamin E. Poskytuje UV ochranu a chrání také barvu. Stupeň fixace? 5. Cena? Pět set třicet devět korun českých.

Zaujali vás samoopalovací prostředky značky Vita Liberata? Navštivte stránku, kde vlasovou kosmetiku či přípravky na samoopalování koupíte za nízké ceny.
 


Aktuální články

Reklama