Eva Eva and Luxe Live Jennifer

29. ledna 2012 v 9:25 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
V minulém článku o parfémech, které navrhly celebrity, jsem vám představila parfém Siren od Paris Hilton a vůni Fantasy od Britney Spears.

V následujícím článku vám představím parfém americké populární herečky Evy Longorii EVA a americko-latinské zpěvačky Jennifer Lopez LIVE LUXE.

Americká herečka Eva Longoria se zejmána proslavila jako zoufalá manželka v seriálu Zoufalé manželky, který můžete vídat na televizních stanicích. Eva se také rozhodla pro svůj vlastní parfém. Parfém EVA se mi vcelku líbí. Podle mého názoru zvolila zajímavý flakon. Složení je, podle mě, až moc pestré. Skládá se z bergamotu, citrusu, neroli, aldehydy, jasmínu, fréziru, konvalinky, fialky, mošusu, santalového dřeva a ambry. Takhle napsaně to nemusí působit až moc, ale vůně to může být pro nos jiná. Cena? Sto mililitrů vůně pořídíte za sedm set padesát devět korun českých.

Americká zpěvačka s latinských nádechem Jennifer Lopez patří mezi své kolegyně k nejaktivnějším co se týče vlastní řady parfémů. Jennifer jich vydala na trh nespočet. Tentokrát na trh vydala vůni LIVE LUXE . Pokud máte rády ovocné, květinové a sladké tóny, tento parfém vás jistě okouzlí. Složení je také barevné: Hruška, broskev, meloun, citrus, jablko, muškát, frézie, zimolez, pižmo, vanilka, santalové dřevo. Cena? Sto mililitrů za pět set devadesát devět korun českých.

Zaujali vás parfém Evy Longorii nebo Jennifer Lopez ? Nebo chcete vyzkoušet jinou značku? Navštivte web, kde parfémy nabízí za nízké ceny.
 


Aktuální články

Reklama