Tipy na Vánoce

10. prosince 2011 v 14:28 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Čím udělat svým blízkým radost pod stromečkem?


Ráda vám představím pár typů na vánoční překvapní ohledně tělové kosmetiky a další produkty. Na serveru, kde přírodní kosmetiku pořídíte za malé ceny, právě probíhají výprodejové akční nabídky, takže pořád máte možnost pořídit svým blízkým dárky, které jim udělají radost.


Sháníte vonné svíčky? Čajové svíčky ve třech barvách navodí skvělou atmosféru a zenachávají stopy po neodolatelné vanilce. Hoří až dvě hodiny a v balení se prodávají po šesti kusech. Cena? Z devadesáti osm korun na příjemných čtyřicet osm korun českých. Sleva padesát procent.


Chcete si zpestřit koupel? Vyzkoušejte kaviár do koupele ve fialovém provedení. Účinky? Kavirát provoní a zpříjemní koupel. Použití? Fialové kuličky vhoďte na hladinu vody, samy se pak samovolně rozpustí. Obsah je sto šedesát gramů a cena jen třicet pět korun českýcg ze sedmdesáti čtyřech korun českých.


Už jste slyšeli o konfetách ve tvaru vrstvených listů? Konfety nejen zpříjemní koupel, ale také ošetří vaši pokožku. Ta bude vláčná a jemná. Použití? Nejprve vhoďte do vody přiměřené množství. Konfeta se samoovolně rozpustí a následovně jemně provoní koupel. Ty si mohou také použít i k mytí.

 


Aktuální články

Reklama