Samoopalovací krémy Vita Liberata 2.

31. prosince 2011 v 8:51 | Annette Krubner |  MY ARTICLES

V následujícím články bych vás ráda chtěla seznámit se značkou Vita Liberata, které přináší zdravé a bezpečné opálení po celý rok. Já sama jsem samoopalovaí nástřik d této firmy vyzkoušela a mohu říct, doporučuji! Nástřik nedělá žádné fleky a je vhodný pro jakýkoliv typ pokožky. Můžete si vybrat ze tří odstínů. Při dodržování promazávání celého těla tělovým mlékem může opálení vydržet i čtrnáct dní.


VIta Liberata Extra Richi Silken Chocolate samoopalovací krém s bronzingem 200ml. Jelikož jsem samoopalovací nástřik absolvovala, mohu jedině říct, že nedělá žádné fleky. To se týká také samoopalovacího krému, který má intenzivnější efekt. Je to silnější koncentrace látek, proto až po několika hodinách je výsledek tmavší. Obsahuje různé extrakty, které dodají vaší pokožce dokonalé a rovnoměrné opálení. To se vstřebává až čtyři hodiny po aplikaci. Opálení se ihned vstřebává do pigmentu, takže nemusíte být obavy se špinavým oblečením. Cena? Osm set dvacet devět korun českých.

Vita Liberata Intense Silken Mousse intenzivní samoopalovací pěna s bronzingem 100ml.Z mé vlastní zkušenosti jsou pěnu nezkoušela, ale i tak je to pěna intenzivní s bronzingem. Pěna se ihned po aplikaci vsakuje do pokožky, tak pečuje o pleť a dodávájí intenzivní zbarvení, výsledek je tmavý. Hydratuje a barví. Zasychá okamžitě. Aplikace? Pěnu aplikujte na suchou pokožku. Cena? Osm set dvacet devět korun českých.

Vita Liberata Prep Body Mist tělová mlha před opalováním 200ml. Obsahuje různé složky z máty a růže, které působí proti stárnutí pokožky. Také vyrovnává rozložení pH v kůži. Měla by se aplikovat před použitím samoopalovacího přípravku. Pokožku připravuje na hlubší, dokonalé a rovnoměrnější slábnoucí opálení. Cena? Šest set padesát devět korun českých.

Zaujali vás samoopalovací prostředky značky Vita Liberata? Navštivte stránku, kde vlasovou kosmetiku či přípravky na samoopalování koupíte za nízké ceny.
 


Aktuální články

Reklama