Nadčasová Elizabeth Arden

21. prosince 2011 v 11:58 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Když se řekne Elizabeth Arden. Snad každá z nás si vybaví luxusní parfém s orientálními tóny. Právě ono kosmetické impérium založila Florence Nightingale Grahan na začátku dvacátého stoleté ve Spojených státech amerických. Za tu dobu vzniklo několik vůní. Nejznámnější je Elizabeth Arden Red Door, který se nese v květinovém opojení s oranžovými květy, růži a ovocnou broskví, zkrátka nadčasový parfém. Dále také svěžejší Green Tea či 5th Avenue, který se zapsal do historie této značky.

Parfémové voda Elizabeth Arden 5th Avenue patří do nejoblíbenějších parfémů této značky. Tento parfém vlastním také a nemůžu si vynchválit její vůni. Parfém určený prřesně pro ženu, které nedá nad americkou moderní klasiku, kulturu, luxus, je plné energie a stylu. Složení parfému je velice bohaté. Ingrediencí je celkem devatenáct. Šeřík, lipový květ, nevinná magnólie, exotická mandarinka, vanilka, bulharská růže, jasmín, broskev, jantar, pižmo, kosatec či santalové dřevo. Cena? Sto dvacet pět mililitrů koupíte za šest set osmdesát devět korun českých.

Osvěžující parfémová voda Elizabeth Arden Green Tea je vůně určena přesně pro jarní období. Takže pokud nevíte, jaký parfém si pořídit do dalekého jara, věřte, že tento je ten pravý. Může ho používat i mladší generace ( 15 + ) Složení je poněkud skromnější než u 5th Avenue. V hlavě je obsažen citrón, v srdci se nachází máta a oakmoss a základ uzavírá pižmo s ambrou. Cena začíná na čtyři sta dvaceti devíti korun českých.

Zaujaly vás parfémy značky Elizabeth Arden nebo toužíte po jiném? Doporučuji vám navštívit stránku, kde parfémy zakoupíte za nízké ceny.

 


Aktuální články

Reklama