Milující Chanel Chance

10. prosince 2011 v 12:49 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Když se řekne Chanel, co se vám vybaví? Někomu luxus, parfémy Coco Chanel. Módní značka byla založena už v roce 1909 Coco Chanel. Ta upřednostňovala styl elegance v haute couture. Mimo parfémů a módy se zaměřila také na výrobu kosmetiky, která dnes patří mezi nejvyhledávanější kosmetiku na trhu vůbec. Zkrátka pojem Chanel je synonymem luxusu a stylu.

Toaletní voda Chanel Chance mě natolik okouzlila, že si ji možná do budoucna pořídím. Vůně je lehká, okouzlující, plná energie a vitality. Je jemná, smyslná a vždy vás překvapí. Složení se nese ve stylu jemnosti. Hyacint, bílý pepř, jasmín, vetiver, kosatec, ambra, pačuli a bílé pižmo. Cena? Za padesát mililitrů parfém koupíte za jeden tisíc tři sta čtyřicet devět korun českých. Myslím, že parfém je ideální i pro dívku kolem patnácti let a více. Není těžká, vůně se krásně rozvonní a zanechává pocit svěžesti.

Na rozdíl od toaletní vody Chanel Chance, je toaletní voda Chanel Chance Eau Fraiche lehčí než kdykoliv předtím. Při vnímání vůně budete mít pocit lehkého příjemného vánku, který vás omámí. Složení? Dynamičtější než Chanel Chance. Citron, bílé pižmo, hyacint, červený pepř, modré dřevo, absolutní kosatec, ambrová pačuli, čerstvý vetiver a absolutní jasmín. Cena? Za padesát mililitrů je tisíc pět set sedmdesát devět korun českých.

Zaujaly vás parfémy značky Chanel nebo toužíte po jiném? Doporučuji vám navštívit stránku, kde parfémy zakoupíte za nízké ceny.
 


Aktuální články

Reklama