Playboy fragrances

26. listopadu 2011 v 15:23 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Již v roce 2008 se vznesly na trh čtyři exkluzivní vůně, určené pro lidi, kteří si umí užívat života, milují luxusní styl ze čtyř hlavních metropolí světa. Ať už je to sluneční Hollywood plných hvězd, pláž Malibu, okouzlující Londýn nebo město, které nikdy nespí, New York. Vždy se s parfémem Playboy budete cítit sexy a vaše osobní kouzlo bude vystihovat.

Toaletní voda Playboy Play it Lovely je ideální pro mladou slečnu, která má radši vůně se sladšími tóny. V hlavě tolaetní vody se nachází stopy po citrusu, šťavnatých ostružin a broskví. V srdci závání vůní orchidej, tuberóza a cereus. Základ tvoří klasické pačuli, ambra a fazole tonky. Za sedmdesát pět mililitrů toaletní vody zaplatíte jen dvě stě osmdesát devět korun českých. Je to velice výhodná cena, protože toaletku v kamenném obchodě zakoupíte i za čtyři sta korun.

Na rozdíl od toaletní vody Play it Lovely, se toaletní voda Playboy Play it Spicy liší svým složením a celkovým nádechem. Já osobně jsem vlastnila jen jednu a to Playboy Play it Sexy, která mě ze všech tří nejvíce okouzlila. Vůně vydrží dlouho a dokonale se vnímá. Play it Spicy obsahuje červený rybíz, granátové jablko, belini, heliotrop, lilie, mučenku jedlou, santalové dřevo, ambru a stálou vanilku. Cena je pohybuje stejně, dvě stě osmdesát devět korun českých.

Zaujaly vás parfémy značky Playboy nebo toužíte po jiném? Doporučuji vám navštívit stránku, kde parfémy zakoupíte za nízké ceny.

 


Aktuální články

Reklama