Balíček Kérastase Volumactive pro objem vlasů

5. listopadu 2011 v 16:32 | Annette Krubner |  MY ARTICLES

Ráda bych vás v tomto článku seznámila s dalším zvýhodněným balíčkem, tentokrát značky Kérastase série Volumactive. Co balíček obsahuje ? Šampon, masku a spray vše od série Volumactive. Jaký je účel balíčku pro vaše vlasy? Po použití naberou ztracený objem, energii, sílu a hlavně pružnost. Pokud jsou vaše vlasy jemné, po použití budou najednou zpevněné, hebké a lesklé, a to díky technologii Compleye Ampli-Ciment.
Co přináší šampon Kérastase Resistance Volumactive 250 ml pro vaše vlasy? Získají dlouhotrvající objem citlivých vlasů. Budou mít sílu od kořínků ke konečkům a také díky technologii Complexe Ampli-Ciment budou vyrovnané od vnitřní struktury vlasů. Výsledek? Zpevněnost, hebkost a lesk. Aplikace? Nejprve naneste přiměřené množství do morkých vlasů. Následovně opláchnětě.
Maska Kérastase Resistance Volumactive 200 ml je zpevňující a intenzivní maska, která má jen jeden úkol - zvětšit a zvýraznit objem jemných či choulostivých vlasů. Maska obsahuje speciální efekt, který ihned proniká do vlasového vlákna, kde obnovuje vnitřní vlasovou strukturu a dlouhodobě zvětšuje objem vlasů. Výsledek? Lehkost, hebkost, zpevněnost a lesk. Aplikace? Naneste menší množství do umytých vlasů. Je vhodné masku nechat působit kolem pěti až deseti minut. Poté důkladně opláchnětě.
Spray Kértastase Resistance Volumactive 125 ml je spray, který díky gelové péči ochrání vaše vlasy a dodá jim dlouhotrvající objem. Vaše vlasová struktura? Po aplikaci je ihned obnovena. Účel? Posilovat vlasy a zajistit skvělou pružnost. Spray obsahuje speciální efekt, který chrání vlasy při kartáčování. Spray je vhodný pro delší vlasy.
Cena balíčku? Pokud si chcete objednat jednotlivé produkty z tohoto balíčku, vyjde vás to na jeden tisíc sedm set sedm korun českých. Cena balíčku je o sto čtyřicet osm korun českých levnější.
Chcete využít slev při koupi vlasové kosmetiky? Ještě možnost máte ;)
Zavřít okno
 


Aktuální články

Reklama