Balíček Intense Repair pro suché vlasy

18. listopadu 2011 v 17:35 | Annette Krubner |  MY ARTICLES

V následujícím článku bych vám opět ráda představila zvýhodněný balíček vlasové kosmetiky. Tentokrát se týká suchých vlasů značky Loreal Expert. Co balíček obsahuje? Šampon, masku a spray. Všechny tři produkty vám pomůžou bojovat pro suchým a vysušeným vlasům od žehličky, kulmy či fénu. Produkty obsahují speciální technologii, díky které budou vaše vlasy vláčnější, jemnější, snadno rozčesatelné a hlavně výživnější.

Šampon Loreal Expert Instense Repair 250 ml je šampon pro intenzivní výživu. Navíc vlasy vyhladí a dodá ten lesk, který tak dlouho potřebovaly. Vitamin B6 obnovuje vlasovou strukturu, takže vlasové vlákno bude opět posíleno. Obsahující aminokyseliny dodávají vlasů proteinové složky. Účel? Zlepšit stav povrchu vlasu a kvality. Výsledek? Vlasy jsou znovu dlouhodobě vyžívené. Šampon obsahuje stopy po vodním a červeném melounu a zelenín banánu. Výsledek vlasů? Hebkost, pružnost, lesk.

Maska Loreal Expert Intense Repair 250 ml má stejný cíl jako šampon. Vyhladit a vyživovat strukturu vlasů díky obsahujícímu vitaminu B6. Vlasy budou podobně jako od šamponu hebké, lesklé a pružné, ale na rozdíl od šamponu budou snadněji rozčesatelné.

Spray Loreal Expert Hydra Repair 125 ml už v názvu zmiňuje hydra, což znamená, že vlasové vlákno hydratuje. Je to bezoplachová aplikace. Vaše vlasy budou po použití lesklé, hebké, pružné a vyživené. Spray obsahuje dvojí speciální technologii, po které budou vlasy vyživené poddajné.

Cena balíčku je šest set dvacet devět korun českých. Nevíte čím uděláte radost svým blízkým? Pamtujte, že vlasovou kosmetikou to rozhodně nezkazíte.
 


Aktuální články

Reklama