Balíček Force Vector pro sílu vlasů

27. listopadu 2011 v 17:02 | Annette Krubner |  MY ARTICLES

V následujícím článk bych se ráda zmínila o zvýhodněném balíčku Force Vector, který vám pomůže získat vaším vlasům sílu, vitalitu a zdraví. Co balíček obsahuje? Šampon, masku, termoaktivní péči a dvakrát intenzivní posilující péči.

Šampon Loreal Expert Force Vector 250 mililitrů je určen pro vlasy křehké, lehce lámavé. Cíl? Posílit, vyžívit a ochránit vlasová vlákna. Obsahuje speciální pěnu, která šetrně vaše vlasy umyje. Šampon využívá posilňující formulovou technologii, která zpevní vlasové vlákno. Také obsahuje několik vitaminů a aminokyseliny. Ty mají za úkol vlasy ochánit a vyžívit. Aplikace? Aplikujte vhodné množství do mokrých vlasů, následovně napěňte a opláchněte.

Maska Loreal Expert Force Vector 200 mililitrů je posilující maska určena pro křehké a zesláblé vlasy. Cíl? Hloubkově vyžívit a dlouhodobě ochránit poškozené vlasy. Plusný bod je, že maska posiluje a zlepšuje kvalitu vlasového vlákna, tím dodá větší lesk. Výsledek? Jemnost, hebkost. Vlasy se budou snadněji rozčesávat. Maska zanechává stopy po jahodách a dřeva. Aplikace? Menší množství aplikujte do prosušených vlasů, nechte dvě až tři minuty působit a poté pečlivě opláchněte.

Termoaktivní péče Loreal Expert Force Vector 150 mililitrů je určena speciálně pro suché a lámavé vlasy. Péče obsahuje až pět krát více Incellu než ostatní péče. Cíl? Posílit a opravit vlasy do hloubky a navrátit jim pružnost, vitalitu a sílu. Právě díky působením tepla se tento cíl znásobí. Výsledek? Lesk, zdraví. Aplikace? Naneste na umyté, vlasy vysušené ručníke, pak upravujte fénem podle potřeby. Poté neoplachujte.

Intenzivní péče pro křehké vlasy i lámavé má několik cílů: vyžívat, hloubkově posílit a chránit. Obsahuje několik vitaminů a aminokyselin, které navrátí vlasům sílu a lesk.

Cena balíčku je sedm set padesát devět korun českých. Nevíte čím uděláte radost svým blízkým? Pamtujte, že vlasovou kosmetikou to rozhodně nezkazíte.
 


Aktuální články

Reklama