Balíček Absolut Repair pro poškozené vlasy

12. listopadu 2011 v 18:17 | Annette Krubner |  MY ARTICLES

V následujícím článku bych vám ráda představila další zvýhodněný balíček, tentokrát týkající se poškozených vlasů. Blíží se nám Vánoce, a tak panika pro nakupování vánočních dárků za chvíli vykupne. Nevíte co koupit svým blízkým? Čím byste jim udělali radost? Mějte na paměti, že vlasovou kosmetikou nic nepokazíte. V čem je výhoda zvýhodněného balíčku? Jsou v něm obsaženy věcí, které kdyby jste je koupili zvlášt, dáte mnohem víc peněz za jeden přípravek než za balíček celý. Co se v něm ukrývá? Šampon, maska a regenerační mléko.


Šampon Absolut Repair Cellular má hned několik zaměření. Zaprvé vaše vlasy hloubkově vyživýa obnoví vlasové vlákno. Je to první šampon, který proniká až k buněčné struktuře vlasů má za úkol pečovat o ni. Co obsahuje? Kyselinu mléčnou, která má za úkol obnovit vaši iontové křižovatky a buněčnou soudržnost. Výsledek? Zregenerované vlasy, lesk a hebkost na dotek. Aplikace? Nejrpve vneste do mokrých vlasů ideální množství. Poté napěňte a velice pečlivě opláchněte.

Maska Absolut Repair má za úkol regenerovat poškozený vlas a vyžívit vlasové vlákno do hloubky. Výsledek? Jemnost, hebkost, lesk a ochrana před zničením. Maska obsahuje výtažky z přírodních vosků, rozjasňující složky a UV filtr. Aplikace? Nejprve aplikujte menší množství na umyté vlasy. Poté nechte ideálně dvě až tři minuty působit, pak pečlivě opláchněte.

Regenerační mléko Expert Thermo Repair je bezoplachové mléko, které má za úkol chránit vlasy před vysokými teplotami, způsobeny například žehličkou, fénem či kulmou. Právě díky působením tepla se ochranný efekt násobí. Výsledek? Vlasy budou chráněné, poddajné a rozčesatelné. Mléko obsahuje speciální technologii, která vlasy zkrotí a do pěti minut naberou na lesku a hebkosti.

Cena balíčku? Běžná cena v kamenném obchodě je sedm set dvacet čtyři korun. Zde na internetovém obchodě o vlasové kosmetice jej zakoupíte jen za šest set padesát devět korun českých.
Zavřít okno
 


Aktuální články

Reklama