Yves Saint Laurent parfémy

21. října 2011 v 21:43 | Annette Krubner |  MY ARTICLES

Není pochyby, že módní návrhář Yves Saint Laurent udělal průboj do módního světa už ve dvacátých letech. Yves byl nejvlivnějším a nejlepším návrhářem své doby, kdy dokázal svou módní tvorbu povýšit na umění. Nejen v módním průmyslu, ale i v parfémovém průmyslu má mnoho klientů, kteří jsou věrní jeho parfémům.
Z mého pohledu a doporučení vám mohu zcela na sto procent doporučit parfém Yves Saint Laurent Parisienne. Když jsem viděla reklamu v televizi, ihned jsem si řekla, že ho musím za každou cenu vyzkoušet. Nemýlila jsem se. Je pravda, že mě flakon zaujal, ale rozhodně vůně nezklamala. Jakmile jsem vůni aplikovala, nemohla jsem si ji vynachválit. Byla jsem z ni naprosto nadšená. Parfém může z mého pohledu může používat jak dvacetiletá slečna tak i pětatřicetiletá. Složení? V hlavě se nachází okouzlující brusinky, v srdci jsou ukryty stopy po růži, fialce a pivoňce a základ uzavírá pačuli, vetiver, santalové dřevo a mošus. Cena? Za devadesát mililitrů testeru zaplatíte jeden tisíc sto devět korun českých.
Yves Saint Laurent Young, Sexy, Lovely ... tuto toaletní vodu vám také můžu doporučit. Dynamická, květinová, temperamentní, sexy, mladá, milující.. přesně jaký název parfém nese. Vůně se hodí spíše pro dívku mladého věku, pro patnáctiletou vyhovující. Složení? V hlavě hrají tóny hrušky, mandarinky a černého rybízu. V srdci se nachází stopy po třešňových květů, magnólii a broskvi. Základ uzavírá pižmo, ambra a klasické cedrové dřevo. Cena? Za padesát mililitrů zaplatíte jen sedm set osmdesát devět korun českých. Parfém rozhodně doporučuji.
Zaujaly vás parfémy značky Yves Saint Laurent? Toužíte si parfém objednat či máte představu i jiném? Doporučuji vám navštívit stránku, kde parfémy koupíte za nízké ceny.
 


Aktuální články

Reklama