Vlasové péče Alcina Balance - part. 3

10. října 2011 v 15:31 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Opět vám představuji dva nové produkty značky Alcina.

Alcina fénovací lotion 150 ml - Podle mého názoru je fénovací lotion skvělá věc, která chrání vlasy před horkým vzduchem a má i antistatický účinky. Úkol je zpevnic účes, dodat vlasům pružnost a samozřejmě objem. Fénovací lotion obsahuje komplex látek, které vytváří na poškozených vlasech jemný film a tím jdou lépe rozčesat. Výsledek? Jedinečný zářivý lesk. Aplikace? Nejrpve nastříkejte do umytých vlasů množství a nadále vysušte. Nakonec pročešte a vyfénujte. Cena? Běžná cena je dvě stě osmnáct korun českých. Aktuánlní cena na serveru je sto osmdesát devět korun českých.

Alcina termoaktivní spray 150 ml - Také, podle mě, vynikající koupě. Termoaktivní spray je ideální pro vytváření hladkých účesů, která budou mít hedvábný lesk. Spray obsahuje speciální termo-komplex s provitaminem B, který má jistě daný úkol - chránit vlawy před škodlivými účinky tepla, to platí i pro fénování i žehlení. Výsledek? Nejenom, že vlasy budou hydratované od kořínků až po konečky, ale budou zároveň zpevněné, hydratované a lesklé. Aplikace? Nejprve rovnoměrně rozetřete na vlhké vlasy a fénujte do hladka. Pokud pracujete s žehličkou, nejrpve nastříkejte na suché vlasy a pramen po prameni vyžehlete do hladka. Cena? Běžná cena je dvě stě šedesát osm korun českých, aktuální cena na serveru je dvě stě čtyřicet devět korun českých.

Zaujali vás tyto produkty? Můj osobní názor je velice kladný. Sama je doporučuji ;-) Máte představu o jiném vlasovém produktu? Doporučuji navštívit stránku, kde vlasovou kosmetiku pořídite za malé ceny.

 


Aktuální články

Reklama