Vlasové péče Alcina Balance - part. 2

3. října 2011 v 10:13 | Annette Krubner |  MY ARTICLES

Vlasovou značku Alcina jsem vám ijž v minulém článku představila. Abych to zopakovala, jedná se o unikátní vlasovou péči z výzkumné laboratoře Dr. Kurta Wolffa, který vyvinul komplexní systém přípravků, které se přizpůsobí vašim typu vlasů. Nyní vám představím šampony pro lesk a výživu vlasů.
NOVINKA! - Alcina šampon pro lesk vlasů 1.0 200 ml - Mít vlasy hebké, plné vitality a přirozeného lesku? I to je možné. Šampon obsahuje jemné krémové složení, které vám velmi šetrně pročistí vlasy. Speciální formule dodá vlasům tu správnou vitalitu a zaručí přirozený lesk. Pro dětské vlasy je neškodný. Aplikace? Nejprve zpěňte ve vlasech, poté nechcte krátce působit a následovně opláchněte. Cena je dvě stě sedmnáct korun českých.
Zavřít okno
Alcina regenerační šampon 1.2 250 ml - Také už máte dost suchých a narušených vlasů? Doporučuji vám šampon Alcina, který má ty nejlepší regenerační účinky. Vlasům dodá nejen pružnost a zdravý vzhled, ale zejména získají kvalitní a přirozenou krásu. Obsahuje speciální proteiny včetně provitaminu B5, který má cíl vyhladit vlasovou strukturu. Výsledek? Vlasy přirozené, lesklé a lépe rozčesávané. Aktuální cena je dvě stě sedmnáct korun českých. Aplikace je stejná jako u Alcina šampon pro lesk vlasů.

Alcina objemová anti-fizz péče 3.6 100 ml - Kudrnaté vlasy? Doporučuji oživující objemovou péči pro styling kudrnatých vůasů s efektem proti krepatění. Obrovská výhoda je, že vlasy nezatěžuja a neslepuje. Ideální pro zkrocení kudrnaté kadeře. Aktuální cena je dvě stě čtyřicet devět korun českých. Aplikace? Po použití balzámu vetřete ideálně jednu nebo tři dávky do vysušených vlasů. Zásadně po aplikaci neoplachujte.

Máte představu o jiném vlasovém produktu? Doporučuji navštívit stránku, kde vlasovou kosmetiku pořídite za malé ceny.
 


Aktuální články

Reklama