Nina Ricci parfémy

18. října 2011 v 12:22 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Nejenže Nina Ricci udělala průlom do módního světa už v roce 1932, ale také se může pochlubit kvalitními a oblíbenými parfémy. Z mé zkušenosti vám doporučuji parfém Nina Ricci Nina. Jsem z něj naprosto nadšená. Hodí se do jarního i podzimního období, které nám již začalo. Nina Ricci Nina obsahuje stopy po květinové a ovocné vůni, která na vás vykouzlí osobité kouzlo. Hořko sladký tón parfému vykouzlil ten správný pocit svěžesti a smyslnosti. Po aplikaci budete mít pocit snění a úniku z reality, vše se vám najednou mávnutím kouzelného proutku proměnilo v nejkrásnější pocity. Pokud máte ráda sladší vůně s pocitem svěžesti, určitě doporučuji. Nejenom že krásně vypadá a voní, ale také dlouho vydrží. Parfém je vhodné jak pro dospělou ženu, tak i pro mladší generaci. Například patnáctiletá slečna ho používat může. Design se velice povedl. Líbí se mi kombinace barev a tvar jablka mě zaujal.
Složení? Hlava parfému obsahuje citrusovou dužinu, osvěžující kalabrijský citron a limetu. V srdci nachází stopy po kandovaném černém jablku, pralinek, vanilky a květech po broskvi. Základ uzavírá netradiční jabloňové dřevo, bílý cedr a pižmo.
Padesát mililitrů na webu pořídíte za sedm set osmdesát devět korun českých.
Nina Ricci Ricci vám také mohu doporučit. Od Nina Ricci Nina se liší svým designem, který je mnohem propracovanější a má jiný tvar. Složení je podobné, ale mohu vám prozradit, že dynamické okouzlení se špetkou nahořklého bergamotu. Parfém vhodný pro zralejší ženu. Cena začíná na šesti sty devadesáti devíti korun českých. Složení? Rebarborová slupka, bergamot, durman, tuberóza, růže stolistá, pačuli a santalavé dřevo.
Zaujaly vás parfémy Nina Ricci? Toužíte si parfém objednat či máte představu i jiném? Doporučuji vám navštívit stránku, kde parfémy koupíte za nízké ceny.
 


Aktuální články

Reklama