MATRIX sprays

19. října 2011 v 18:04 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Populární vlasovou značku Matrix jsem vám již v minulých článcích představovala, a to konkrétně kondicionéry. Tentokrát bych vám v článku představila spraye.

Extra Freezing spray Matrix 500 ml ( NOVINKA ) - Extra zpevňující spray vám dokonale vykouzlí stálý tvar účesu, takže už nikdy nebude narušen. Cíl? Dodat účesu lesk a udržet tvar, tím zajistit dokonalý styling, přičemž nebudou vlasy slepené, suché nebo strnulé. Aplikace? Nejprve před použitím protřepejte. Následovně aplikujte ve vzdálenosti nejméně dvacet pět centimetrů od vlasů, poté nechcte uschnout. Cena? Běžná cena v kamenném obchodě je čtyři sta dvacet šest korun českých. Na internetové stránce zaměřené na vlasovou a dekorativní kosmetiku, spray koupíte za cenu dvě stě šedesát devět korun českých.

Extra hold spray Matrix Vavoom Shape Maker 400 ml ( NOVINKA ) - Stále nemáte vybráno ohledně sprayu na vlasy? Nadále bych vám ráda představila lak na vlasy Vavoom Shape Maker, který je vysoce silný a dovává vlasům lesk a dokonale udržitelný tvar. Za dokonale udržitelný tvar může Rapid Reshape Technology. Výhody laku? Čistý bez známek jeho nanesení a samozřejmě rychleschnoucí. Aplikace? Nejprve aplikujte ze vzdálesnosti nejméně dvacet pět centimetrů, pak nechte uschnout. Cena? Běžná cena v obchodech je tři sta osmdesát čtyři korun českých, internetová aktuální cena na webu je dvě stě sedmdesát devět korun českých.

Zaujali vás spraye značky Matrix? Pokud hledáte jiný spray, navštivte stránky, kde vlasovou kosmetiku pořídíte za levné ceny.
 


Aktuální články

Reklama