Biolage Age Matrix

26. října 2011 v 19:59 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
V následujícím článku vám představím další produkty značky MATRIX. Budou to tři produkty: posilující maska, kondicionér pro věkem oslabené vlasy a posilující šampon série Biolage Age.

Biolage Age rejuvenating intensive posilující maska 150ml. Úkol posilující masky? Vyhladit pokožku se speciálními kationtovými kondicionéry, které mají dva cíle, a to zaměřit se na oblast poškozenou a přitom vlasy posílit a chránit. Výsledek? Hloubkově vyživené vlasy. Aplikace? Nejprve vmasírujte do vlhkých vlasů přiměřené množství, následovně nechte tři až pět minut na pokožce působit. Maska by se měla užívat jednou či dvakrát týdně. Cena? Běžná cena v kamenném obchodě činní čtyři sta padesát devět korun českých, zde na internetovém webu o vlasové kosmetice jej koupíte o sto šedesát tři korun méně.

Biolage Age rejuvenating kondicionér pro věkem oslabené vlasy 250ml. Jaké budou vaše vlasy po použití kondionéru? Obnovené, pevné, pružné, lesklé a silné. Kondicionér obsahuje speciální výtažky například Camelinového oleje, který vám vlasy zhydratuje a další speciální výtažky vám vlasy ochrání před stárnutím či poškozením vlasového vlákna. Výsledek? Vlasy jsou pevně a oddolné. Aplikace? Nejprve naneste přiměřené množství do mokrých vlasů, nechte působit dvě až tři minutky. Následovně důkladně opláchněte. Cena? Běžná cena v kamenném obchodě je stejná jako u posilující masky, zde na internetovém webu o vlasové kosmetice jej zakoupíte o sto devadesát korun méně.

Biolage Age rejuvenating posilující šampon 250ml. Posilující šampon také ze série Biolage Age, který vyhlazuje pokožku kationtovými kondicionéry. Ti jsou zaměřeny na poškozenou oblast, kde bude působit řada proteinů, které budou vlasy posilovat a chránit. Výsledek? Hloubkové vyžívení. Aplikace? Nejprve aplikujte do vlhkých vlasů ideální množství, následovně napěňte a opláchněte. Cena? Dvě stě třicet devět korun českých.

Zaujala vás série Biolage Age značky Matrix? Pokud hledáte jiný přípravky, navštivte stránky, kde vlasovou kosmetiku pořídíte za levné ceny.
 


Aktuální články

Reklama