Vlasové péče Alcina Balance - part. 1

30. září 2011 v 16:45 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Že neznáte vlasovou značku Alcina? Ráda vám ji představím. Jedná se o unikátní vlasovou péči z výzkumné laboratoře Dr. Kurta Wolffa, který vyvinul komplexní systém přípravků, které se přizpůsobí vašim typu vlasů.

Alcina jemný šampon N1 200 ml - Jedná se o posilující šampon, který má za úkol chránit pokožku hlavy a vyhladit vlasovou strukturu. V obsahu se nachází vytažky ze slunečnicových semínek, ovesný extrakt a hlavně provitamin B5, který zázračně hydratuje a dodává jedinečnou hebkost. Aplikace? Nejprve zpěňte ve vlasech, nechte kráte působit a následovně opláchněte. Cena je velice příjemná. Za šampon zaplatíte pouhých sto osmdesát tři korun českých.

Alcina lotion na barenvé vlasy N1 100 ml - Po aplikaci uvidíte okamžitý regenerační účinek. Šampon vyhlazuje vlasovou strokturu a tím usnadňuje rozčesávání. Vlasy jsou pečovány dlouhodobě, mají chráněnou barvu a celkový stav se zlepší. Také obsahuje výtažky ze slunečnicových semínek včetně ovesného extraktu, který dodává hebkost a hydratuje. Šampon ideální pro každodenní použití. Aplikace? Neprve nastříkejte do umytých vlhkých vlasů. Zásadně neoplachujte. Cena je dvě stě sedm korun českých.

Alcina maska na barevné vlasy N1 200 ml - Zázračná maska, která zajišťuje a ochraňuje barevné a narušené vlasy. Maska obsahuje větší množství účinných látek, které mají za úkol dlouhodobě chránit a dodávat lesk. Opět obsahuje výtažky ze slunečnicových semínek a chrání před volnými radikály. Cena je dvě stě osmdesát sedm korun českých.

Našli jste šampon na míru vašich vlasů? Pokud nemáte na sto procent vybráno, navštivte stránku, kde vlasovou kosmetiku pořídíte za malé ceny.
 


Aktuální články

Reklama