VICHY - Dercos part. 1

21. září 2011 v 16:49 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Už jste vyzkoušela kompletní péči pro vaše vlasy značku Vichy Dercos? Je to ideální péče pro muže a ženy se specifickými problémy s vlasy. Značka Vichy existuje již řadu let, kvalita je samozřejmě zaručena. Mají bohatě rozšířené produkty od mastných vlasů, suchých či problémy s vypadáváním.

Vichy Dercos Šampon proti lumpům-normální a mastné vlasy 200ml. Jestli pořád hledáte ideální šampon proti lupům na normální či mastnou pokožku, vyzkoušejte tento. Obsahuje složky, které jsou aktivní proti lupům, složky se také podílí na obnově vlasové pokožky. Jeho cíl? Odstranit viditelné lupy a bránit jejich opakovené tvorbě. Plus je také obsah termální vody Vichy, která má zklidňující účinky a její cílový bod je viditelně snížit štípání, svědění či pálení vlasové pokožky. Běžná cena se pohybuje kolem tři sta padesáti korun českých, tady je za dvě stě šedesát devět korun českých. Použití není tak těžké, běžná cesta jako u normálních. Šampon aplikujte maximálně dvakrát týdně.

Vichy Dercos Šampon proti lupům-suché vlasy 200 ml. Šampon má stejnou konzistenci jako předchozí šampon, jen je pro jiný druh problému. Opět je bez parabenů. Jeho cíl je odstranit viditelné lupy a bránit jejich opakované tvorbě. Také obsahuje termální vodu Vichy. Použití je stejné jako u Vichy Dercos Šampon proti lupům-normální a mastné vlasy 200 ml. Cena je stejná. Dvě stě šedesát devět korun českých.

Ještě porád máte šanci stihnout slevy na vlasové produkty na servru.
Zavřít okno

 


Aktuální články

Reklama