Interbeauty Prague 2011

13. září 2011 v 14:36 | Annette Krubner |  ME!
Jak už jsem v předminulém článku psala, byla jsem na veletrhu kosmetiky, krásy a zdraví v Holešovicích ( INTERBEAUTY PRAGUE 2011) kde jsem měla možnost vyzkoušet různé procedury. Reportáž je hotová. Zde můžete vidět pár fotek, jak se mi a PJ dařilo. Vše je na hlavní stránce Krasna.cz ;)


dále...

Proměna blogerek na veletrhu Interbeauty Prague - 2

"Moc se mi líbil a taky jsem se na něj nejvíc těšila - samoopalovací nástřik. Už kdysi jsem ho chtěla vyzkoušet, takže za tuhle možnost jsem byla strašně moc ráda. Když jsem vlezla do stanu, byla jsem bílá jak stěna a vylezu a vypadám, jako kdybych pobyla týden na Havaji. Účinek ihned zapracoval a já se radovala, že jsem konečně hnědá! :D


Proměna blogerek na veletrhu Interbeauty Prague - 8

Prodlužování řas - skvělá zkušenost. Sama od sebe bych na to nešla, ale tohle jsem přece nemohla odmítnout. Poležení dvou a půl hodin na lehátku uběhlo, pro mě, velice rychle. Byla jsem celá nedočkavá na výsledek. A ten byl? Dokonalý! Řasy byly dlouhé, husté. Jako mrkací panenka. Na každou řasu si dala záležet a já si myslím, že se jí práce povedla. Podle vaší libosti si můžete zvolit tvar a zatočení (já mám typ B). Smekám před aplikátorkami, protože takovou trpělivost bych já neměla. :D

Proměna blogerek na veletrhu Interbeauty Prague - 6
Nehty byly také super! Paní manikérka mi nejdříve "spravila" nehty a dala mi světle růžový poklad. Pro Krasna.cz jsem vyzkoušela lakování speciálním lakem, který obsahuje magnetické složky.

Proměna blogerek na veletrhu Interbeauty Prague - 4
Tím mi manikérka nalakovala nehet, pak přiložila speciální podložku, která působením magnetického pole vytvořila na nehtech pruhy. Ty mám ještě doteď a jsem moc spokojená. Vypadá to vážně originálně."


Proměna blogerek na veletrhu Interbeauty Prague - 5
 


Aktuální články

Reklama