Kosmetika OLIVE

8. září 2011 v 11:25 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Zaujala vás v předchozím článku přírodní kosmetika? I nadále bych vám ráda představila další výrobky z firmy Adonis - kosmetiku s výtažky oliv - OLIVE. Kosmetika je vhodná pro každý typ pleti, obzvláště je určena pro zralou pleť. V této značce nejdete vše, co potřebujete. Tělové mléka, pleťovou hydratující vodu, mycí odličovací gel nebo masku na obličej.

Hledáte tělové mléko, které poskytne hydrataci Vaší pokožce a zanechá jemnou kůži na dotek? Tělové mléko OLIVE je pro vás to pravé. Lehce vstřebatelná tělová emulze vám okamžitě ošetří suchou pokožku, tím vytvoří hydratační film a reguluje produkci kožního mazu. Cíl? Dokonale projasnit pokožku vyživit.. Výsledek? Vaše pokožka bude prozářená, jemná a hlavně jemná na dotek. Použití? Po koupeli aplikujte na pokožku a důkladně rozetřete. Obsah je 180 ml. Cena je velice příznivá. Olivové tělové mléko pro suchou pokožku objednáte již za sto šesedát jedna korun českých.


Vyzkoušela jste mnoho odličovacích krémů a nenašla jste pořád ten pravý pro typ vaší pleti? Vyzkoušela jste už odličovací gel? Tento mycí odličovací gel má jistý stanovený cíl - odstranit zbytky make-upu a nečistot. Je to chladivá báze, která navrací pokožce čistotu a jemnost. Použití? Nejprve naneste malémnožství gelu na obličej, pak krouživými pohyby rozetřete a poté smyjte vodou. Obsah je 100gr. Z mé zkušenosti je mycí gel mnohem lepší než odličovací mléko. Doporučuji.

Už jste vyzkoušela olivovou masku na pletˇ? Maska je nanesena na látkovém podkladu, který přřilne na obličej a zabezpečí dokonalý kontakt masky s pletí. Maskaobsahuje zpevňující esence, které podporují produkci kolagenu a jejich cíl je navrátit pokožce pružnost. Výsledek? Pokožka bude znovu obnovená a svěží. Obsah 30gr. Cena je velice příznivá jako u všech produktů, pouhých šedesát jedna korun českých.

Chcete, aby vaše pokožka byla oživená a zároveň vyživená? Vyzkoušela jste hydratační krém pro oživení pokožky? Skvělé na krému je, že ho může používat jak teenager, tak i čtyříctka či v pokročilém věku. Krém má skvělou konzistenci, hydratuje a dodává výživu, kterou pokožka potřebuje. Cíl? Zanechat pokožku hladkou, jmenou a zklidněnou. Krém používejte ráno a večer. Cena je sto dvanáct korun českých.

Zaujala vás tato přírodní značka OLIVE? Našly jste nebo chcete vyzkoušet produkt z uvedených? Navštivte stránkuwww.adonis.cz, doporučuji.
 


Aktuální články

Reklama