ARTDECO - rty

14. srpna 2011 v 9:16 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Ráda bych vám představila vysoce kvalitní a profesionální kosmetickou značku Artdeco. Obsahuje vysoce kvalitní škálu různých produktů, rtěnek, lesků na rty, očních stínů či laků na nehty. Zkrátka jedná se o luxusní dekorativní kosmetiku, který je číslem jedna v Německu. Artdeco se pomalu stává srovnatelnou kosmetickou značkou například se značkou Dior, Chanel nebo Yves Saint Laurent. Značka má osm odvětví. Základní produkty, doplňovací produkty, speciální produkty, minerální make-up, bronzující make-up, glamour kolekce, péče o ruce a nohy, a péče o pleť a pokožku těla.

Hydratační lesk na rty ArtDeco Hydra Lip Booster 197.12 - Cíl lesku je přinést vašim rtům smyslný zážitek. Vaše rty po použití budou plné, smyslné a perfektním nádechem barvy včetně nýádherného lesku. Lesk obsahuje mořskou plnící sféru, tím vyrovnává vrásky a linky. Není vyloučena podpora regenerace a zlepšení elasticitu kůže. Aplikace? Po použití konturky na rty naneste lesk přímo na rty, nebo pomocí štětce. Lesk se prodává v jemně oranžové nebo v jemně růžovém odstínu. Cena je dvě stě osmdesát devět korun českých.
Zavřít okno
Booster Lesk na rty " Chili " - Lesk má stejné účinky jako Hydra Lip Booster, ale tento lesk ještě obsahuje krémový lesk a extrakt z červené papriky, tím stimuluje funkci kůže a aktivuvje mik rocirkulaci. Úloha? Poskytnout rtům svěží, růžovou bavu s maximálním objemem. Obsahuje malé třpytivé částice, které odrážejí světlo, tím se efekt zvětšení rtů ihned naplní. Aplikujte na suché rty. Cena je tři sta osmdesát devět korun českých.
Zavřít okno

 


Aktuální články

Reklama