ARTDECO - řasy

24. srpna 2011 v 8:41 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Nadále představuji z řady luxusní a prestižní kosmetiky ARTDECO řasenky. V minulých článcích jsem se zmiňovala o leskech na rty nebo minerálních make-upech. Zde bych vám ráda představila řasenky. Myslím, že se vám řasenky ARTDECO zalíbí.

Řasenky ARTDECO Perfect Volume mascara - nutně potřebujete objem řas? S touto řasenkou budete mít řasy hustší o nělik procent. Řasenka obsahuje zvláštní oválný kartářek, který vytváří bohaté a jemné řasy. Řasenka je také obohacena o volumizér pro optimální make-up řas. Řasenka obsahuje vyživující látku, který je její cíl, aby zvyšovala hydrataci a měla tu schopnost vázat vodu v kůžu. Tím také posiluje regeneraci buněk. Cena je na rozdíl od jiných luxusních značek velice nízká. Pouhých dvě stě osmdesát devět korun českých.
Zavřít okno
Řasenka ARTDECO Curl and style mascara - řasenka je podlišná od jiných, protože je to přírodní řasenka, který obsahuje speciální zaoblený kartáček, který podporuje pozvednuté řasy. Výsledek? Řasy jsou pozvednuty, natočeny a mají dlouhodobý efekt. Řasy nebudou v žádné případě slepené nebo nerozčesány, právě díky zaoblenému kartáčku dosáhnete skvělému vzhledu řas. Také jako u řasenky Perfect Volume obsahuje schopnost zvyšovat hydrataci a posiluje regeneraci buněk. Cena? Tři sta dvacet devět korun českých.
Zavřít okno
Řasenka ARTDECO Magic Brush mascara - jedna z nejluxusnějších řasenek z této značky. Cíl? Zanechat lesk a svůdné řasy. Obsahuje magický štětec, který má jasně stanovený cíl: vytvořit dvě různé úrovně vzhledu. Preferujete radši přirozený denní vzhled nebo dramaticky objemný vzhled? Mohu vám doporučit, že první vzhled se hodí spíše pro denní nošení, na rozdíl od objemného. Cena? Dvě stě osmdesát devět korun českých.
Zavřít okno
Zaujal vás ze zmíněných produktů? Navštivte stránku, kde nabízejí vlasovou i dekorativní kosmetiku. Kvalita je zaručena.


 


Aktuální články

Reklama