Srpen 2011

ARTDECO - nehty

31. srpna 2011 v 16:51 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Poslední část luxusní a prestižní kosmetiky ARTDECO. Po představení kosmetiky na tvář, rty a řasy, vám naposledy představuji řadu určenou pro vaše nehty. Výběr laků na nehty se nesou v luxusním opojení.

Lak na nehty Ceramic Coral - Obsahuje čtyři různé barvy, které budou vypadat na vašich nehtech neodolatelně. Vybírat můžete od světle růžové po tmavě hnědou. Tyto laky mají patentovanou a revoluční formuli. K optimální konzistenci dodávají keramické nanočástice s patentovanými změkčovadly. Cíl? Zajistit perfektní kryt, skvělou odolnost. Výsledek? Vysoká barevnou a jistá odolnost proti odírání laku. Lak také obsahuje originální kartáč z nylonových vláken, jeho cíl je se starat o nanesení laku na nehet.

Obyčejné laky se nanášejí jen jednou. Tento lak se nanáší na podkladový lak. Nejprve ho necháte uschnout a následně použijete jednu až dvě vrsty laku na nehty.

Výběr:
Coral reef 11.12 - sytě oranžový lak, který dodá pomerančový vzhled vašim nehtům.
Pink flamingo 11.166 - světle růžový lak, se kterým se budete cítit jako princezna.
True red 11.17 - aneb Pravá tvář vášně. S červeným lakem vždy vypadá žena přitažlivě pro muže.
Deep red 11.24 - tmavě hnědo-červený lak, který se svojí konzistencí vykouzlí na vašich rukou zapamatovatelnou barvu.

Cena laků je však ideální. Jeden pořídíte za dvě stě devět korun českých.

Lak na nehty Ceramic Coral 11.12 (Coral reef)Lak na nehty Ceramic Coral 11.166 (Pink flamingo)Lak na nehty Ceramic Coral 11.17 (True red)Lak na nehty Ceramic Coral 11.24 (Deep red)

ARTDECO - řasy

24. srpna 2011 v 8:41 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Nadále představuji z řady luxusní a prestižní kosmetiky ARTDECO řasenky. V minulých článcích jsem se zmiňovala o leskech na rty nebo minerálních make-upech. Zde bych vám ráda představila řasenky. Myslím, že se vám řasenky ARTDECO zalíbí.

Řasenky ARTDECO Perfect Volume mascara - nutně potřebujete objem řas? S touto řasenkou budete mít řasy hustší o nělik procent. Řasenka obsahuje zvláštní oválný kartářek, který vytváří bohaté a jemné řasy. Řasenka je také obohacena o volumizér pro optimální make-up řas. Řasenka obsahuje vyživující látku, který je její cíl, aby zvyšovala hydrataci a měla tu schopnost vázat vodu v kůžu. Tím také posiluje regeneraci buněk. Cena je na rozdíl od jiných luxusních značek velice nízká. Pouhých dvě stě osmdesát devět korun českých.
Zavřít okno
Řasenka ARTDECO Curl and style mascara - řasenka je podlišná od jiných, protože je to přírodní řasenka, který obsahuje speciální zaoblený kartáček, který podporuje pozvednuté řasy. Výsledek? Řasy jsou pozvednuty, natočeny a mají dlouhodobý efekt. Řasy nebudou v žádné případě slepené nebo nerozčesány, právě díky zaoblenému kartáčku dosáhnete skvělému vzhledu řas. Také jako u řasenky Perfect Volume obsahuje schopnost zvyšovat hydrataci a posiluje regeneraci buněk. Cena? Tři sta dvacet devět korun českých.
Zavřít okno
Řasenka ARTDECO Magic Brush mascara - jedna z nejluxusnějších řasenek z této značky. Cíl? Zanechat lesk a svůdné řasy. Obsahuje magický štětec, který má jasně stanovený cíl: vytvořit dvě různé úrovně vzhledu. Preferujete radši přirozený denní vzhled nebo dramaticky objemný vzhled? Mohu vám doporučit, že první vzhled se hodí spíše pro denní nošení, na rozdíl od objemného. Cena? Dvě stě osmdesát devět korun českých.
Zavřít okno
Zaujal vás ze zmíněných produktů? Navštivte stránku, kde nabízejí vlasovou i dekorativní kosmetiku. Kvalita je zaručena.Bez vydatné snídaně nezhubneš!

22. srpna 2011 v 7:59 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Že je snídaně zbytečná? Kdepak. Snídaně je nejzákladnější jídlo dne a když se podcení, tělo nemusí fungovat tak, jak by mělo. Chceš zhubnout? Bez vydatné snídaně prostě nezhubneš!
Nedávej na to, že se snídat nemusí a tělo si s tím pohraje samo. Když se ráno nenajíš, organismus šetří na energii a tím se zpomaluje metabolismus. Chceš snad mít problémy na celý svůj život? Snídaně vypadají různě. Někdo preferuje sladkou verzi, někde ovšem slanou. Pečivo, máslo, slanina, vajíčka nebo marmelády. Je pravdou, že snídaně se skládá také z časových možností, člověk, který ráno vstává v šest a má necelou půl hodinu se připravit do práce, si nestihne dopřát pořádnou vydatnou snídani.. Zkrátka snídaně má zásadní dopad na lidské zdraví. Jak už jsem řekla, konzumování vydatné snídaně snižuje šanci pro obezitu. Snídaně nezávisí jenom na tom, co ti chutná, ale i na složení potravin. Každá snídaně by měla dodat do těla aspoň dvacet procent denní energie. Neměly by se snídat tučné produkty obsahující mnoho sacharidů a nasycených tuků, které škodí zdraví a zároveň ti dodají méně energie. Buchta s mákem a kakao? Co vyzkoušet něco méně těžkého a přitom vydatného do našeho těla plné energie?
Nesnídáš? O to větší máš chuť na oběd nebo v horším případě na večeři. Člověk vynechávající snídani se o to více večer přejídá samými nezdravými pokrmy, které tělu nejenom škodí, ale zároveň si ukládá ten špatný tuk. Tím více máš pak naměřeno k obezitě. To dopadá i na psychiku.
Nápoje bez cukru, zdravé sacharidy, zdravý tuk, vláknina a nízkotučné bílkoviny - zásadní typy jídel. Jak si dopřát zdravou, chutnou a vydatnou snídani pro tvoje tělo a přitom miluješ sladké? Potřebuješ k tomu jenom čtyři zásadní ingredience: cottege sýr a tři různé ovoce podle tvého výběru. Já preferuji mandarinku, banán a hroznové víno, i když jahody nebo nektarinky také nejsou špatné. Pokud jsi spíše na slané, celozrnný toastový chleba, sýr a pár druhů zeleniny nejsou k zahození. Po všech snídaní se budeš cítit plná energie, fit a budeš pozitivněji naladěná na začínající nový den.
Zdravá snídaně
zdroj: Krasna.cz
napsala: Annette Krubner

ARTDECO - tvář

20. srpna 2011 v 9:09 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Už se zmíněné velice luxusní a prestižní značky ARTDECO lesků na rty, bych vám v následujícím článku ráda představila řadu pro tvář. Make-upy, bronzující pudry a mineraluzící pudry. Pokud hledáte opravdu kvalitní matující pudr a ještě neměla tu možnost nějaký koupit, tento matující make-up od ARTDECO se vám určitě zalíbí.

Matující Make-up ARTDECO Long-lasting foundation oil-free 483.03 ( vanilla beige ) - Hned na začátku vám prozdradím, že není jenom jeden odstín, a můžete si objednat od nejsvětlejšího odstínu vanilla beige po nejtmavší odstín natural wheat. Vybírejte podle vašeho odstínu pleti. JE dobré vědět, že matující make-up je bezolejový a dlouhotrvající, který dodá vaší pleti přirozený matný vzhled. Bezolejové make-upy jsou určitě lepší, než olejové. Špatně se roztírají a zanechávají pleť začištěnou. Obsahuje složku, které chrání proti UV záření, také zabraňuje dehydrataci. Vitam E podporuje funkčnost pokožky. Cena je, podle mě, velice příjemná. Za matující make-up zaplatíte jen pět set devaddesát devět korun českých, za kvalitu se platí.
Zavřít okno
Minerální fluidní rozjasňovač ARTDECO 342.04 ( pastelle vanilla ) - Z odstínů si také můžete vybrat od nejsvětlejšího ( pastelle vanilla po nejtmavší rosy shell. Rozjasňovače jsou z mojí zkušenosti někdy lepší než samostatný tekutý make-upy. Lépe se roztírají a mají lepší výdrž. Tento rozjasňovač obsahuje hedvábné textury, které docílí perfektnímu rozjasnění vaší tváře. Jeho cíl je zajistit rychlý a zároveň dlouhotrvající účinek. Také bezolejové složky. Cena je také velice příjemné, dvě stě osmdesát devět korun českých.
Zavřít okno
Zaujal vás ze zmíněných produktů? Navštivte stránku, kde nabízejí vlasovou i dekorativní kosmetiku. Kvalita je zaručena.
Kosmetika ALOE

20. srpna 2011 v 8:51 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Milujete přírodní kosmetiku? Nejprve bych vám představila výrobky firmy ADONIS - kosmetiku s výtažkem aloe vera - ALOE. Kosmetika je vhodná zvláštšě sdpro mladou a problematickou pokožku ( např. trpící akné) V této značce nejdete vše, co potřebujete. Antiperspiranty, tělový krémy, sprchový gely až po krémy hydratační.
Hledáte antiperspirant, který obsahuje výtažky z aloe vera a přitom napomáhá zklidnit, hydratovat pokožku a zároveň zvyšuje její odolnost vůči nepříznivým vnějším vlivům? Tento antiperspirant je ten, který hledáte. Obsahuje aktivní složky, které omezují tvorbu potu a zároveň snižují množství vylučovaného potu. Dodá vám pocit čistoty, sucha a hlavně svěžesti. Obsah je 150 ml. Cena je velice příjemná. Kdekoli jinde jsou antiperspiranty dražší a nesplňují účinky, které slibují. Tento lze objednat jenom za šedesát korun českých. Pro alergiky je dobré vědět, že obsahuje také různé jiné aktivní složky. Například Propylene Glycolnebo Cetearyl Alcohol Dimethycone.
Tělový regenerační krém - také obsahuje výtažky z aloe vera, které napomáhají k hydrataci pokožky a k odstranění volných radikálů. Regenerace poškozené pokožky je samozřejmnost. Cíl krému? Zanechat omlazenou, vyživenou a hedvábně jemnou pokožku. Obsah je 220 ml. Cena je opět velice příjemná, pouhých sto dvacet korun českých.
Do třetice vám představím vyživující a ošetřující sprchový gel. Obsahuje výtažek divoce rostoucí rostliny aloe vera. Cíl sprchového gelu je dokonale zbavit pokožku nečistoty a poskytnout ji hydratacipo celý den. Sprchový gel pokožku vyživuje a zároveň ošetřuje. Jaká bude vaše pokožka po použití? Zdravá, ošetřená a vláčná. Obsah je 500 ml. Cena je osmdesát sedm korun českých.
Zaujala vás tato přírodní značka ALOE? Našly jste nebo chcete vyzkoušet produkt z uvedených? Navštivte stránku www.adonis.cz, doporučuji.

ARTDECO - rty

14. srpna 2011 v 9:16 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Ráda bych vám představila vysoce kvalitní a profesionální kosmetickou značku Artdeco. Obsahuje vysoce kvalitní škálu různých produktů, rtěnek, lesků na rty, očních stínů či laků na nehty. Zkrátka jedná se o luxusní dekorativní kosmetiku, který je číslem jedna v Německu. Artdeco se pomalu stává srovnatelnou kosmetickou značkou například se značkou Dior, Chanel nebo Yves Saint Laurent. Značka má osm odvětví. Základní produkty, doplňovací produkty, speciální produkty, minerální make-up, bronzující make-up, glamour kolekce, péče o ruce a nohy, a péče o pleť a pokožku těla.

Hydratační lesk na rty ArtDeco Hydra Lip Booster 197.12 - Cíl lesku je přinést vašim rtům smyslný zážitek. Vaše rty po použití budou plné, smyslné a perfektním nádechem barvy včetně nýádherného lesku. Lesk obsahuje mořskou plnící sféru, tím vyrovnává vrásky a linky. Není vyloučena podpora regenerace a zlepšení elasticitu kůže. Aplikace? Po použití konturky na rty naneste lesk přímo na rty, nebo pomocí štětce. Lesk se prodává v jemně oranžové nebo v jemně růžovém odstínu. Cena je dvě stě osmdesát devět korun českých.
Zavřít okno
Booster Lesk na rty " Chili " - Lesk má stejné účinky jako Hydra Lip Booster, ale tento lesk ještě obsahuje krémový lesk a extrakt z červené papriky, tím stimuluje funkci kůže a aktivuvje mik rocirkulaci. Úloha? Poskytnout rtům svěží, růžovou bavu s maximálním objemem. Obsahuje malé třpytivé částice, které odrážejí světlo, tím se efekt zvětšení rtů ihned naplní. Aplikujte na suché rty. Cena je tři sta osmdesát devět korun českých.
Zavřít okno


MATRIX kondicionéry - 4.part

2. srpna 2011 v 10:51 | Annette Krubner |  MY ARTICLES

Vlasová značka Matrix jsem již představovala v minulých článcích. Články se týkaly kondicionérů pro barevné či křehké nebo pro suché a namáhavé vlasy. Teď představuji kondicionéry a šampony pro zvětšení objemu ochablých vlasů a velice důležitý produkt - ochranný sprej pod žehličku.
Matrix Biolage Full-Lift Volumizing šampon 250 ml - šampon určen pro objem a plnost jemných vlasů. Jeho cíl je obnovit vlasovou strukturu a povzednout vaše vlasy. Šampon obsahuje několik vitaminů, které dodávájí lesk a pozvednou vlasovou strukturu. Výsledek? Vlasy budou hebké a jemné na dotek včetně energie a lehkosti. Cena? Původní cena je kolem tyři sta korun českých ,tady je o sto šedesát korun levnější.
Zavřít okno
Matrix Gold Heart Iron In Control ochranný sprej pod žehličku 250 ml - podle mě skvělá věc..! Sprej se nanáší na suché vlasy. Jde o to, že vlasy žehlička po použití spreji nějak moc nevysušší. Vlasy po žehlení budou jemnější a budou se snadněji rozčesávat. A hlavně jasně lesknout. Cena je velice příznivá. Dvě stě devadesát devět korun českých.
Zavřít okno
Nebyl tu produkt pro vaše vlasy? Navštivte stránku, kde vlasovou kosmetiku zakoupíte za levněji než v obchodech.