VICHY

16. července 2011 v 14:30 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Vichy - vlasová kosmetika, kterou zná nejedna žena na světě. Všechny produkty jsou dermatologicky testované, nejsou v žádném případě zdravotně závadné. Přípravky jsou vytvořeny nejnovější technologií na použití pro zdraví vašich vlasů a pokožky. Vichy má jedno velké plus - představuje jednu z nejúčinnějších s perfektým efektem péči o vlasy s cílem obnovit jejich ztrátu na vitalitě a krásy.

Vichy Dercos Posilující Šampon s Aminexil 200 ml - Je dobré vědět, že šampon obsahuje vitaminy PP, B5 a B6. Jejich účinky jsou jasné: posílení, zpomalují vypadávaní vlasů a podporují efektivní péči o pokožku hlavy. Tím jsou vlasy silnější a odolnější. Aminexilní látka omezuje vypadávání vlasů a stimuluje vlasové kořínky, aby rostly. V šamponu je obsažena Vichy voda, která stimuluje obranyschopnost a tlumí projevy svědění či pálení pokožky. Šampon byl dermatologicky testován. Obvyklá cena šamponu se pohybuje okolo tři sta padesáti korun.

Vichy Dercos Šampon proti lupům a mastným vlasům 200 ml. Lupy a mastná pokožka hlavy nejsou zrovna tím příjemným a Vichy vám představuje svůj šampon proti těmhle nepříjemným věcem. Obsahuje selenin D5 a Cohestyl bez parabenů. Aktivní látky obsaženy ve spojení disulfidu selenia konají silný účinky proti lupům. Cena je tři sta padesát korun včetně DPH. To platí i pro předchozí zmiňovaný šampon.

Navštivte web o vlasové kosmetice levně. Zde právě probíhá výprodej na dekorativní kosmetiky Max Factor.
 


Aktuální články

Reklama