MATRIX - kondicionéry 2.part

21. července 2011 v 9:22 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Značku Matrix jsem vám již představovala v minulém článku. Článek se týkal ohledně kondicionérů pro barevné či křehké a lámavé vlasy této značky. Teď představuji kondicionéry a balsamy pro suché a namáhavé vlasy, a pro hrubé a husté.

Matrix Biolage Hydrating balsam 250 ml - určen pro suché a namáhavé vlasy. Jeho účel je hydratovat vlasové vlákno od kořínků ke konečkům. Pokud jste alergička, tak je dobré vědět, co balsam obsahuje. V balsamu se nachází extrakty z aloe vera či mučenky. Ty pomáhají regeneraci vlasu. Cíl? Vlasy budete mít hebké už od kořínků a snadno upravitelné. Cena je velice příznivá. Dvě stě šedesát devět korun českých.
Zavřít okno
Matrix Biolage Ultra-Hydrating balsam 250 ml - hrubé a husté vlasy. Má stejné účinky jako balsam pro suché a namáhavé vlasy, ale stejně se v něčem liší. Obsahuje stejné přírodní složky jako u minule představovaného produktu. Série vlasových přípravků hydra thérapie je obohace o výtažky z pšeničních klíčků, mořských řas či šalvěje. Výsledek je stejný jako u předchozího. Cena je stejná.
Zavřít okno
Máte suché a namáhavé vlasy či hrubé a husté? Navštivte stránku o levných vlasových balsamech.
 


Aktuální články

Reklama