MATRIX - kondicionéry 1.part

21. července 2011 v 9:13 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Vlasové péče Matrix. Nikdy jste o téhle značce neslyšeli? Ráda vám ji představím.

Vlasová značka Matrix předstvuje velice kvalitní výrobky pro řadu různých druhů vlasů. Produkty jsou používatelná pro barevné vlasy, křehká a lámavé, suchá a namáhavé, husté nebo hrubé a ochablé nebo jemné.

Matrix Biolage ColorCare kondicionér 250 ml - určen pro barevné vlasy. Obsahuje citrusové a sojové bílkoviny, kde se objevuje i ibišek, který dodává barevným vlasům přirozený lesk a zaručeně hebkost. Co je dobré vědět, kondicionér chrání intenzitu barvy vlasů před slunečním zářením a volnými radikály. Cíl? Dodat dlouhotrvající a intenzivní barvu vašim vlasů. Cena je velice příznivá. Kondicionér si můžete zakoupit již za dvě stě šedesát devě korun českých.

Zavřít okno
Matrix Biolage Strengthening kondicionér 250 ml - kondicionér určen pro křehké a lámavé vlasy. jeho účel je posílit a obnovit vlasové vlákno poškozeného vlasu. Cíl? Dodat sílu, lesk a vitalitu. Také chrání před lámavosti a dalším poškozením. Po použití kondicionéru se vlasy velice snadno rozčesávají. Cena je také dvě stě šedesát devět korun českých.
Zavřít okno
Máte barevné nebo křehké vlasy? Podívejte se na tyto kondicionéry na stránce o vlasových produktech
 


Aktuální články

Reklama