Červenec 2011

MATRIX kondicionéry - 3.part

31. července 2011 v 19:02 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Vlasová značka Matrix jsem již představovala v minulých článcích. Články se týkaly kondicionérů pro barevné či křehké nebo pro suché a namáhavé vlasy. Teď představuji kondicionéry a šampony pro normální a mastné či zvětšení objemu ochablých vlasů.

Matrix Biolage Normalizing šampon 250ml - určen pro normální až mastrné vlasy. Šampon obsahuje čistící látky, které hydratují a zároveň zabraňují vysušení vlasové pokožky. Také obsahuje šalvěj, který působí protizánětlivě a hlavně zklidňuje pokožku hlavy. Cena je velice příznivá. Běžně v obchodech stojí přes tři sta padesát korun, tady si ho můžete objednat již za dvě stě třicet devět korun českých.
Zavřít okno
Matrix Biolage Full-Lift Volumizing kondicionér 250 ml - Pro objem, energii, lesk a hlavně plnost vašich vlasů. Jeho cíl je jasný - obnovit vlasovou strukturu. Opět obsahuje složky, které napomáhají dodat vitalitu a lesk. Tím se také pozvedne vlasové vlákno. Výsledek? Vlasy budou hebké na dotek, plné hebkosti a energie. Běžná cena je okolo čtyři sta padesáti korun českých, tady je cena levnější o sto devadesát korun českých! Pouhých dvě stě třicet devět korun českých.
Zavřít okno
Nebyl tu produkt pro vaše vlasy? Navštivte stránku, kde vlasovou kosmetiku zakoupíte za levněji než v obchodech.

BIASED

26. července 2011 v 11:20 | Annette Krubner |  ME!


MATRIX - kondicionéry 2.part

21. července 2011 v 9:22 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Značku Matrix jsem vám již představovala v minulém článku. Článek se týkal ohledně kondicionérů pro barevné či křehké a lámavé vlasy této značky. Teď představuji kondicionéry a balsamy pro suché a namáhavé vlasy, a pro hrubé a husté.

Matrix Biolage Hydrating balsam 250 ml - určen pro suché a namáhavé vlasy. Jeho účel je hydratovat vlasové vlákno od kořínků ke konečkům. Pokud jste alergička, tak je dobré vědět, co balsam obsahuje. V balsamu se nachází extrakty z aloe vera či mučenky. Ty pomáhají regeneraci vlasu. Cíl? Vlasy budete mít hebké už od kořínků a snadno upravitelné. Cena je velice příznivá. Dvě stě šedesát devět korun českých.
Zavřít okno
Matrix Biolage Ultra-Hydrating balsam 250 ml - hrubé a husté vlasy. Má stejné účinky jako balsam pro suché a namáhavé vlasy, ale stejně se v něčem liší. Obsahuje stejné přírodní složky jako u minule představovaného produktu. Série vlasových přípravků hydra thérapie je obohace o výtažky z pšeničních klíčků, mořských řas či šalvěje. Výsledek je stejný jako u předchozího. Cena je stejná.
Zavřít okno
Máte suché a namáhavé vlasy či hrubé a husté? Navštivte stránku o levných vlasových balsamech.

MATRIX - kondicionéry 1.part

21. července 2011 v 9:13 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Vlasové péče Matrix. Nikdy jste o téhle značce neslyšeli? Ráda vám ji představím.

Vlasová značka Matrix předstvuje velice kvalitní výrobky pro řadu různých druhů vlasů. Produkty jsou používatelná pro barevné vlasy, křehká a lámavé, suchá a namáhavé, husté nebo hrubé a ochablé nebo jemné.

Matrix Biolage ColorCare kondicionér 250 ml - určen pro barevné vlasy. Obsahuje citrusové a sojové bílkoviny, kde se objevuje i ibišek, který dodává barevným vlasům přirozený lesk a zaručeně hebkost. Co je dobré vědět, kondicionér chrání intenzitu barvy vlasů před slunečním zářením a volnými radikály. Cíl? Dodat dlouhotrvající a intenzivní barvu vašim vlasů. Cena je velice příznivá. Kondicionér si můžete zakoupit již za dvě stě šedesát devě korun českých.

Zavřít okno
Matrix Biolage Strengthening kondicionér 250 ml - kondicionér určen pro křehké a lámavé vlasy. jeho účel je posílit a obnovit vlasové vlákno poškozeného vlasu. Cíl? Dodat sílu, lesk a vitalitu. Také chrání před lámavosti a dalším poškozením. Po použití kondicionéru se vlasy velice snadno rozčesávají. Cena je také dvě stě šedesát devět korun českých.
Zavřít okno
Máte barevné nebo křehké vlasy? Podívejte se na tyto kondicionéry na stránce o vlasových produktech

VICHY

16. července 2011 v 14:30 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Vichy - vlasová kosmetika, kterou zná nejedna žena na světě. Všechny produkty jsou dermatologicky testované, nejsou v žádném případě zdravotně závadné. Přípravky jsou vytvořeny nejnovější technologií na použití pro zdraví vašich vlasů a pokožky. Vichy má jedno velké plus - představuje jednu z nejúčinnějších s perfektým efektem péči o vlasy s cílem obnovit jejich ztrátu na vitalitě a krásy.

Vichy Dercos Posilující Šampon s Aminexil 200 ml - Je dobré vědět, že šampon obsahuje vitaminy PP, B5 a B6. Jejich účinky jsou jasné: posílení, zpomalují vypadávaní vlasů a podporují efektivní péči o pokožku hlavy. Tím jsou vlasy silnější a odolnější. Aminexilní látka omezuje vypadávání vlasů a stimuluje vlasové kořínky, aby rostly. V šamponu je obsažena Vichy voda, která stimuluje obranyschopnost a tlumí projevy svědění či pálení pokožky. Šampon byl dermatologicky testován. Obvyklá cena šamponu se pohybuje okolo tři sta padesáti korun.

Vichy Dercos Šampon proti lupům a mastným vlasům 200 ml. Lupy a mastná pokožka hlavy nejsou zrovna tím příjemným a Vichy vám představuje svůj šampon proti těmhle nepříjemným věcem. Obsahuje selenin D5 a Cohestyl bez parabenů. Aktivní látky obsaženy ve spojení disulfidu selenia konají silný účinky proti lupům. Cena je tři sta padesát korun včetně DPH. To platí i pro předchozí zmiňovaný šampon.

Navštivte web o vlasové kosmetice levně. Zde právě probíhá výprodej na dekorativní kosmetiky Max Factor.

Let´s go camping!

12. července 2011 v 0:00 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Jet k moři stojí moc peněž a ty je nemáš. Stejně by sis chtěla užít zábavu s kámoši,či jen tak si vyjet? Zamiř třeba do kempu.

Češi mnoho let jezdí nečastěji k moři do Chorvatksa, Itálie, Francie nebo Bulharska. V posledních letech počet Čechů na pobytu v zahraničí nějak výrazně nenarostl, spíše poklesl. Důvodem je právě častější trávení dovolené v kempech. Kempy jsou po celém Česku a jsou finančně dostupné. Já jezdím na začátku prázdnin už devět let ještě společně s dalšími lidmi na tři dny do kempu u rybníka Knížecí kousek od Tábora. Je tam toho dostatek. Dvě restaurace, koupání, dvě velké koupelny včetně několika záchodů, možnost hrát různé míčové hry i jiné sporty ( tenis, volejbal, fotbal, nohejbal ). Fenoménem se stal badminton. Můžeš si vzít stan, nebo se ubytova v chatce, které nejsou o mnoho dražší než stany. V kempech můžeš poznat fajn nové lidi a třeba se i zamilovat. Je pravda, že pokud není zrovna příznivé počasí, nálada se hned zkazí a stanování pak nemá cenu. Proto je nejlepší vybírat si ke stanování slunečné dny, ale aby zase nebyly " pařáky ", protože spát ve stanu, když venku paří třicítky a stan se tím pádem ještě více prohřeje, není zrovna příjemné.

Like Marilyn Monroe

11. července 2011 v 9:47 | Annette Krubner |  MY INSPIRATION

Marilyn byla, je a bude nadále módní ikonou a hvězdou, která nikdy nezhasne. Nedávno jsem si koupila v knihkupectví knihu Tajné životy Mariln Monroe. Doslova jsem se začetla. Kniha má přes pět set stránek a koupila jsem ji jenom za 49 CZK! Byla ve slevě asi z dvou set padesáti korun. Hned první den jsem přečetla devadesát osm stránek. Jak už jsem se začetla nemohla jsem přestat. Její život mě velice zaujal. Podle mého je to zkrátka LEGENDA. Knihu vřele doporučuji. Můžete se v ní dočíst o jejích nespočet ztroskotaných manželství ( poprvé se vdala když ji bylo šestnáct ), láskách, milenců, nebo nemilosrdném dětství, cestě k Hollywoodu a na filmové plátna, fotomodelingu, sebevraždě, drogách, alkoholu a dalších.

Její módní styl spadal do kategorie Pin-Up Girl.
42/100. Marilyn Monroe

Proti padání vlasů

9. července 2011 v 14:50 | Annette Krubner |  MY ARTICLES
Řidnou vám vlasy? Představuji vám přípravky proti padání vlasů.

Prvním z nich je šampon Loreal Expert Density Advanced 500 ml. Šmpon patří mezi ty profesionální s také profesionální péče o vaše vlasy. Jeho cílem je zabránit padání vlasů a navrátit jim hustotu, zdraví a sílu. Úkol je jasný, obnovit a vyživovat, stimulovat buněčnou aktiviku kořinku vlasu. Je dobré vědět, že šampon obsahuje Omega 6 složku, která je nezbytná pro výživu vašich vlasů. Běžná cena je rovných pět set padesát korun. Na servru zaměřený na profeionální vlasovou kosmetiku ho můžete koupit za dvě stě sedmdesát šest korun.

Značka Loreal Expert Aminelix Advenced rozšířil svoji kolekci o ampulky proti padání vlasů. Zahrnuje se do nich pokrokový systém péči, která zabraňuje vypadávání vlasů. Jejich úkol je podporovat pevnost vlasu a omezovat vypadavání. Cíl? Zasahuje proti tvrdnutí kolagenu a tím umožňuje lepší uchycení vlasu k pokožce. V amplukách jsou pbsaženy polyvitamonivé složky. Běžná cena se pohybuje okolo dvou tisíců korun. Zde je můžete koupit o sedmset korun levněji.

Navštivte stránku profesionálně zaměřenou na vlasovou kosmetiku www.sampony-kosmetika.cz
Doporučuji

Style one girl.......Annette

9. července 2011 v 8:31 | Annette Krubner |  MY STYLE

Me and my style on Polyvore.com
Style one girl... Annette

Top Fashion Celebrities Style

8. července 2011 v 9:26 | Annette Krubner ( Aneta Krubnerová ) |  CELEBRITY STYLE
Street Chic: Los Angeles
Soft Neutrals
Victoria Beckham
Christina Aguilera
Nicki minaj