Suché vlasy?

5. června 2011 v 9:00 | Annette Krubner ( Aneta Krubnerová ) |  MY ARTICLES
Suché vlasy. Hledáte vlasovou kosmetiku, která by vaše vlasy posílila a dodala jim lesk a vitalitu? Mám tu pro vás pár tipů, jak proměnit suché vlasy ve zdravé a plně lesklé a bohaté.

Jedničkou v tomto oboru je jednoznačně značka Loreal, a to konkrétně pro suché vlasy Loreal Expert Intense Repair 200 ml. Cena? Běžná cena je za 200 ml masky necelých pěti set korun, ale tady je o dve stě korun levnější. Co všechno tato zázračná maska dokáže? Maska má jeden cíl: Zintenzivnit výživu suchý vlasů. Obsahuje Cuti Liss System. To je vitamin B6, který se svými ceramidy obnoví kotikulu vlasu. Čtyři výsledky: Hebkost, lesk, snadno se upravující a rozčesávající. Není divu, že vlasy jsou po zákroku vyživovány dlouhodobě. Návod? Nejprve aplikujte menší množství na prosušené vlasy. Tři minuty ponechte. Následovně pečlivě opláchněte. Při zásahu do očí ihned vyčistětě vodou množství na mokré vlasy, napěníte, musíte dodržet pečlivé opláchnutí a pak následuje opakování podle vaší potřeby. Toť stručně o vlasovém produktu pro suché vlasy, Loreal Expert Intense Repair.
Další jedničkou v tomto oboru je také Loreal Tecni.Art Hairmix Supreme Smooth 200 ml. Cena? Běžná cena je čtyři sta korun, tady je o dve stě dvacet čtyři korun levnější. Co vše vyživující krém dokáže? Vyživující krém má také cíle: Uhladí a vyžíví pro susšší, nepoddajné vlasy jejich vlasovou strukturu. Po aplikaci budou mít vaše vlasy nádherný lesk. Obashuje ceramidy, které mají dva úkoly: posílit a vyžívit vlasy. Co je velmi důležité, chrání vlasy před teplem fénu i žehličky. Stupeň fixace je 3.

Doporučuji vám navštívit stránku, kde je vlasová kosmetika za malé ceny. Můžete nahlédnout do různých akcí na šampony, kondicionéry či vlasové masky za skvělé ceny. Ať už máte vlasy jemné, objemné, suché či lámavé, na své si přijdete každopádně.
 


Aktuální články

Reklama