Max Factor - dekorativní kosmetika

25. června 2011 v 21:08 | Annette Krubner ( Aneta Krubnerová ) |  MY ARTICLES
Populární Max Factor. Podle mého názoru velice kvalitní kosmetická značka pro dekorativní kosmetiku za přijatelné věci. Shoda je také, že si plánuji pořídit pudrový make up Max Factor Foundation, na který je velice dobrý ohlas.
Na servru o vlasové kosmetice, je právě v akci časenka Max Factor 2000 Caloire černé curved brush. Její stanovený cíle jsou jasné: Docílit dramatického vzhledu díky zpevňovacím a přírodním voskům. Výsledkem je rovnoměrné nalíčení čas se zvětšeným objeme. Velké plus: Nerozmazává se a vydrží po celý den. Dobré je také vědět, že kartáček je pohnutý. Běžná cena se pohybuje okolo tří set korun, tady je včetně DPH za necelých dvěstě korun.
Pudr Max Factor Creme Puff 41 - Medium beige, se také nachází ve vybrané kosmetice. Pudr dokonale matuje a velice dobré krycí schopnost. Je jemný a dermatologicky testován. Při použití pudru se dokonale přizpůsobí vašemu typu pleti. Je vhodný k drobným úpravám během dne. Jako aplikace máte dvě možnosti: buď ho můžete aplikovat jako pudr se suchou houbičkou nebo jako make-up s vlhkou houbičkou. Cena je velice příjemná. Včetně DPH ho zakoupíte za sto osmdesát devět korun českých. Běžná cena se pohybuje okolo tří set korun českých.
Dnešním hitem v kosmetice je lesk spojený s rtěnkou. Právě i tuhle vychytávku představuje Max Factor. Obsahuje multitonální efekt společně se zářivou barvou a leskou, který se nanese na vaše rty. Lesk plní jednu velmi důležitou funkci: top coat - hydratující fixátor barevné báze. Právě spojení barvy a top coatu získají vaše rty úchvatný odstín, kterému nikdo neodolá. Lesk s rtěnkou vydrží až deset hodin. Cena je rovných dvě stě korun českých.
Doporučuji navštívit stránku vlasová kosmetika za malé ceny. Zde vám nabízí několik vlasových produktů od různých populárních a světově proslulých značek, jako například Max Factor, Loreal Paris či Kérastase.
 


Aktuální články

Reklama