Loreal Barvení

16. června 2011 v 17:54 | Annette Krubner ( Aneta Krubnerová ) |  MY ARTICLES

Nenašla jste tu pravou barvu pro svoje vlasy? Doporučuji vyzkoušet profesionální barvení od Loreal Professionel. Konkrétně barvy Majirel, Majirouge, Majicontrast, přelivy Richesse, Hi. Hned vám prozradím, jedinečnou novinkou je INOA. Mimo jiné, na rozšířené internetové stránce o vlasové kosmetice, naleznete jak barvy, tak i technické šampony, šampony po barvení či vyvíječe a oxidanty.

Loreal Oxidační krém 6% 1000 ml
Šetří vlasové vlákno díky zjemňujícím voskům. Dlouhodobý účinnek je díky stabilizačním složkám. Návod na použití? Nejprve je dobré vědět, že obsahuje peroxid vodíku, tudíž je dobré používat ochranné rukavice. Při zasažení do očí vypláchněte čistou vodou. Běžná cena včetně DPH je 345 CZK, na internetovém obchodě o vlasové kosmetice jej lze koupit již za 289 CZK. Ušetříte 56 CZK.
Přelivy Loreal Richesse De Diacolor 50 ml
Co je velké plus? Jemný pečující tón v tónu BEZ AMONIAKU! Vašim vlasům dodá tu nejjemnější přirozenost a odstíny bude s vynikajícím leskem. Další plus - kryje šediny. Jeho cíl je vytvořit bohaté a hluboké odlesky tón v tónu. Vlasy budou zaručeně zářivé, jemné a hlavně lesklé. Jak postupovat při barvení a na co si dávat pozor? Nejprve před použitím použite ochranné rukavice. 75 ml nalijte do mističky a přidejte torchu barvícího krémy ( 50 ml ) pak dobře rozmíchejte. Dejte si pozor na alergickou reakci, která může být velice nebezpečná. Pokud alergii vyvolal, už nikdy nepoužívejte produkt, který alergii způsobil. Pokud si ale chtete vyzkoušet, jestli je vaše kůže barvu alergická, naneste trošičku barvy na kůži za uchem a nechte 48 hodin působit. Jestliže kůže zčervená, barvu nepoužívejte.
 


Aktuální články

Reklama