Červen 2011

Pro děti.

30. června 2011 v 18:45 | Annette Krubner ( Aneta Krubnerová ) |  MY ARTICLES
I děti by se měly o svoje vlasy starat, a tak vám představuji šampon od prestižní nejen vlasové značky Loreal.

Loreal Nature Source de Tendresse 250 ml. Šampon je to jemný s broskvovým nádechem včetně mléka. Péče pro dětské vlasy je velice profesionální a přírodní. Je určen pouze pro vnější použití. Návod na použití je zcela normální jako u běžných šamponů. Nejprve naneste nepatrné mnžství do mokrých vlasů. Dále napněte. Nezapomeňte pečlivě opláchnout. Pamatujte, že při zasažení očí okamžitě vypláchnětě čistou vodou. V žádném případě nenechávejte při použití dětí bez dozoru do určitého věku.

Doporučuji vám navštívit stránku, kde je vlasová kosmetika za malé ceny. Můžete nahlédnout do různých akcí na šampony, kondicionéry či vlasové masky za skvělé ceny. Ať už máte vlasy jemné, objemné, suché či lámavé, na své si přijdete každopádně.

Loreal Paris - řasenka Las Architect

25. června 2011 v 21:20 | Annette Krubner ( Aneta Krubnerová ) |  MY ARTICLES
Dekorativní kosmetiky Loreal Paris. Podle mého názoru velice kvalitní kosmetika. Od Lorealu mnoho kosmetiky nevlastním, vlastně nic. Sice jsem vyzkoušela pár produktů, ale ne vždy se mi výsledek líbil. Pudry a tekuté make upy jsou, podle mého názoru, nejlepší z celé dekorativní sféry. Make upy kryjí, nejsou ani moc mastné a jejich rozetření je skvělé. Na řasenky běží v televizi různé reklamy, například s americkou herečkou Evou Longoriou, reklama slibuje " dokonalý objem a řasy bez slepení ", ale je to REKLAMA. Nikdy reklamám nevěřte ať tam píši cokoli. Opravdový výsledek je vlastně tak trochu z poloviny pravdy, ale nikdy to nevyplní sto procent. Řasy se vám sice prodlouží a i z černí, ale slepení se prostě žádné řasenka nevyhne. Najhorší řasenky jsou, podle mě, od Miss Sporty. Slepují slepují a slepují - také žádná kvalita. Rtěnky jsou zkoušela, ale vždy mi po nich rty nepěkně " napukly ". Rtěnky obsahují příliš mnoho látek pro zvětšení objemu, lesku apod. To samé platí u Miss Sporty.

Tady bych vám chtěla představit od značky Loreal Paris řasenku, na kterou má právě web akci. I když jsem zmiňovala, že řasenky od Loreal Paris nejsou podle mě dobré, dobré jsou, ale ne tak, jak to říkají v reklamě, to je asi jasné, že? Řasenka Lash Architect černá obsahuje 3D efekt, tím by měly řasy vypadat delší a silnějšíz každého úhlu. Spirálový kartáček dodá objem a oddělává řasy od kořínků až ke konečkům. Cena je jako vždy velice přijatelná. Za sto šedesát jedna korun je vaše.

Navštivte www.sampony-kosmetika.cz a vybírejte si šampon podle vaší libosti.

Max Factor - dekorativní kosmetika

25. června 2011 v 21:08 | Annette Krubner ( Aneta Krubnerová ) |  MY ARTICLES
Populární Max Factor. Podle mého názoru velice kvalitní kosmetická značka pro dekorativní kosmetiku za přijatelné věci. Shoda je také, že si plánuji pořídit pudrový make up Max Factor Foundation, na který je velice dobrý ohlas.
Na servru o vlasové kosmetice, je právě v akci časenka Max Factor 2000 Caloire černé curved brush. Její stanovený cíle jsou jasné: Docílit dramatického vzhledu díky zpevňovacím a přírodním voskům. Výsledkem je rovnoměrné nalíčení čas se zvětšeným objeme. Velké plus: Nerozmazává se a vydrží po celý den. Dobré je také vědět, že kartáček je pohnutý. Běžná cena se pohybuje okolo tří set korun, tady je včetně DPH za necelých dvěstě korun.
Pudr Max Factor Creme Puff 41 - Medium beige, se také nachází ve vybrané kosmetice. Pudr dokonale matuje a velice dobré krycí schopnost. Je jemný a dermatologicky testován. Při použití pudru se dokonale přizpůsobí vašemu typu pleti. Je vhodný k drobným úpravám během dne. Jako aplikace máte dvě možnosti: buď ho můžete aplikovat jako pudr se suchou houbičkou nebo jako make-up s vlhkou houbičkou. Cena je velice příjemná. Včetně DPH ho zakoupíte za sto osmdesát devět korun českých. Běžná cena se pohybuje okolo tří set korun českých.
Dnešním hitem v kosmetice je lesk spojený s rtěnkou. Právě i tuhle vychytávku představuje Max Factor. Obsahuje multitonální efekt společně se zářivou barvou a leskou, který se nanese na vaše rty. Lesk plní jednu velmi důležitou funkci: top coat - hydratující fixátor barevné báze. Právě spojení barvy a top coatu získají vaše rty úchvatný odstín, kterému nikdo neodolá. Lesk s rtěnkou vydrží až deset hodin. Cena je rovných dvě stě korun českých.
Doporučuji navštívit stránku vlasová kosmetika za malé ceny. Zde vám nabízí několik vlasových produktů od různých populárních a světově proslulých značek, jako například Max Factor, Loreal Paris či Kérastase.

Loreal Barvení

16. června 2011 v 17:54 | Annette Krubner ( Aneta Krubnerová ) |  MY ARTICLES

Nenašla jste tu pravou barvu pro svoje vlasy? Doporučuji vyzkoušet profesionální barvení od Loreal Professionel. Konkrétně barvy Majirel, Majirouge, Majicontrast, přelivy Richesse, Hi. Hned vám prozradím, jedinečnou novinkou je INOA. Mimo jiné, na rozšířené internetové stránce o vlasové kosmetice, naleznete jak barvy, tak i technické šampony, šampony po barvení či vyvíječe a oxidanty.

Loreal Oxidační krém 6% 1000 ml
Šetří vlasové vlákno díky zjemňujícím voskům. Dlouhodobý účinnek je díky stabilizačním složkám. Návod na použití? Nejprve je dobré vědět, že obsahuje peroxid vodíku, tudíž je dobré používat ochranné rukavice. Při zasažení do očí vypláchněte čistou vodou. Běžná cena včetně DPH je 345 CZK, na internetovém obchodě o vlasové kosmetice jej lze koupit již za 289 CZK. Ušetříte 56 CZK.
Přelivy Loreal Richesse De Diacolor 50 ml
Co je velké plus? Jemný pečující tón v tónu BEZ AMONIAKU! Vašim vlasům dodá tu nejjemnější přirozenost a odstíny bude s vynikajícím leskem. Další plus - kryje šediny. Jeho cíl je vytvořit bohaté a hluboké odlesky tón v tónu. Vlasy budou zaručeně zářivé, jemné a hlavně lesklé. Jak postupovat při barvení a na co si dávat pozor? Nejprve před použitím použite ochranné rukavice. 75 ml nalijte do mističky a přidejte torchu barvícího krémy ( 50 ml ) pak dobře rozmíchejte. Dejte si pozor na alergickou reakci, která může být velice nebezpečná. Pokud alergii vyvolal, už nikdy nepoužívejte produkt, který alergii způsobil. Pokud si ale chtete vyzkoušet, jestli je vaše kůže barvu alergická, naneste trošičku barvy na kůži za uchem a nechte 48 hodin působit. Jestliže kůže zčervená, barvu nepoužívejte.

Suché vlasy?

5. června 2011 v 9:00 | Annette Krubner ( Aneta Krubnerová ) |  MY ARTICLES
Suché vlasy. Hledáte vlasovou kosmetiku, která by vaše vlasy posílila a dodala jim lesk a vitalitu? Mám tu pro vás pár tipů, jak proměnit suché vlasy ve zdravé a plně lesklé a bohaté.

Jedničkou v tomto oboru je jednoznačně značka Loreal, a to konkrétně pro suché vlasy Loreal Expert Intense Repair 200 ml. Cena? Běžná cena je za 200 ml masky necelých pěti set korun, ale tady je o dve stě korun levnější. Co všechno tato zázračná maska dokáže? Maska má jeden cíl: Zintenzivnit výživu suchý vlasů. Obsahuje Cuti Liss System. To je vitamin B6, který se svými ceramidy obnoví kotikulu vlasu. Čtyři výsledky: Hebkost, lesk, snadno se upravující a rozčesávající. Není divu, že vlasy jsou po zákroku vyživovány dlouhodobě. Návod? Nejprve aplikujte menší množství na prosušené vlasy. Tři minuty ponechte. Následovně pečlivě opláchněte. Při zásahu do očí ihned vyčistětě vodou množství na mokré vlasy, napěníte, musíte dodržet pečlivé opláchnutí a pak následuje opakování podle vaší potřeby. Toť stručně o vlasovém produktu pro suché vlasy, Loreal Expert Intense Repair.
Další jedničkou v tomto oboru je také Loreal Tecni.Art Hairmix Supreme Smooth 200 ml. Cena? Běžná cena je čtyři sta korun, tady je o dve stě dvacet čtyři korun levnější. Co vše vyživující krém dokáže? Vyživující krém má také cíle: Uhladí a vyžíví pro susšší, nepoddajné vlasy jejich vlasovou strukturu. Po aplikaci budou mít vaše vlasy nádherný lesk. Obashuje ceramidy, které mají dva úkoly: posílit a vyžívit vlasy. Co je velmi důležité, chrání vlasy před teplem fénu i žehličky. Stupeň fixace je 3.

Doporučuji vám navštívit stránku, kde je vlasová kosmetika za malé ceny. Můžete nahlédnout do různých akcí na šampony, kondicionéry či vlasové masky za skvělé ceny. Ať už máte vlasy jemné, objemné, suché či lámavé, na své si přijdete každopádně.