Květen 2011

Ruce pryč od botoxu!

31. května 2011 v 17:52 | Annette Krubner ( Aneta Krubnerová ) |  MY ARTICLES
Botox
Chceš se seznámit s "miláčkem hollywoodských hvězd", klobásovým jedem? ;-)
O čem teď píšu, bych asi ani psát neměla. Protože která z nás používá ve svém věku botox na vyhlazení vrásek? Asi žádná, co?

Co se takhle seznámit a dozvědět se něco o jedu, který z krásných žen udělá ty umělé a předčasně staré? Článek se ti možná bude hodit, teda jenom pokud se v budoucnosti chystáš na aplikaci botoxu, nebo tě to prostě zajímá. Co mě velice překvapilo, bylo vysoké procento náctiletých dívek, které si chtějí aplikovat botox nebo jít na plastiku.

Botulotoxin neboli klobásový jed, jak už jsem v úvodu zmínila, je vysoce toxická směs produkovaná bakteriemi. Sice je považována za jednu z nejúčinnějších látek, ale také je velice spolehlivá na vyhubení celého lidstva. Botulotoxin se používá zejména v kosmetickém průmyslu na vyhlazování vrásek nebo je využit v lékařství. Je znám spíše pod označením botox.

Moje líčení tématu Botox? Chápu ty lidi, kteří mají vážné poranění na obličeji, nebo se s ním už narodili, či mají jizvičku nebo vrásku, která je velká a nápadná. Pro tuhle nehodu výplň botoxem chápu, ale proč ho používají ženské, které jsou krásné a mají jen nepatrné vrásky kolem očí? Vždyť vrásky patří k jejich věku, ne? Buď se absolutně nedokážou smířit s věkem, nebo jsou nešťastné v manželství.

Dokázalo se, že ženy používají botox kvůli svým manželům, protože se ony cítí méně atraktivní a botox je jejich jediná útěcha. Copak se jím dá omládnout jako mávnutí kouzelného proutku? Asi těžko, že?

Ono vlastně jednou dvakrát si píchnout klobásový jed až tak nevadí, ale co časté a pravidelné návštěvy paní aplikátorky? Postižení nervového systému, tím následně vzniká obrna tváře, která následně může vést až k úmrtí. Pokud se například vaše matky či kamarádky rozhodly pro botox, nebo s ním zkušenosti mají, hned první aplikace jedu kolem očí na výplň vrásek způsobuje zhoršení zraku, který může vést až k oslepnutí. Chceš snad vypadat jako vosková figurína bez mimiky? Pravidelnou aplikací totiž mimika po čase mizí. Smát se a nemít mimiku? Pro některé hororová postavička z psycho filmu.

Celebrity a jed = jeden velký byznys. Neznám žádnou celebritu, která by tuhle proceduru nepodstoupila, možná jen Julii Roberts. Je pravda, že některé s botoxem vypadají lépe než před deseti či dvaceti lety, ale co se nemůže stát. Například herečce Courtney Cox ochrnul obličej, a to měla před velkou událostí. Nehorázný vrchol všeho byl článek o americké (ano, Amerika - svět namyšlených bláznů ) ženě, která své osmileté dceři pravidelně aplikovala botox kvůli soutěži krásy. No, je ta ženská normální? Jak si tohle vůbec může dovolit? Že to zavání týraním dítěte? Ano, ono už to týraní totiž je.

Sice botox může těch pár vrásek vyplnit, ale věř mi, že po nějaké době se ti bude kůže horšit a obličej ti bude stárnout rychleji než obvykle, a to jenom kvůli botulotoxinu.

Ještě pořád chceš v budoucnosti vyzkoušet botox? Jaký máš na klobásový jed názor?

UV ochrana pro vaše vlasy

31. května 2011 v 17:48 | Annette Krubner ( Aneta Krubnerová ) |  MY ARTICLES
Čím chránit své vlasy, když sluníčko svítí a tím vysušuje a poškozuje vaše vlasy? Už znáte šampon Kérastase Soleil Brain Aprés-Soleil filtre photo defense 250 ml?

Šampon je vhodné pro barevné vlasy, které jsou vystavené slunci nebo chlorované vodě. Obsahuje již zmíněnou v předchozích článcích novou technologii ochrany proti slunečnému záření. Technologie UV Defense Active s ochraným Photo Filtrem dokonale chrání dlouhodobě vlasy před vysoušením, jak již bylo zmíněno. Výsledek? Vaše vlasy budou hebké, pružné a nadéle poddajné. Návod? Nejprve naneste malé množství do mokrých vlasů, vmasírujte a velice důkladně opláchněte. Běžná cena šamponu je něco přes pět set korun, ale na webu s rozšířeným výběrem vlasové kosmetiky ho již můžete mít od tři sta sedmdesát čtyři včetně DPH.

Dále bych představila masku pro UV ochranu pro vaše vlasy. Maska Kérastase UV Défence Active regenerační péče s ochranným photo filtre. Její úkol je hloubková hydratace vlasového vlákna. Výsledek? Vaše vlasy budou silnější, pružnější, krásné a poddajné. Dodává jim i dlouhotrvající lesk a hebkost. Návod na použití? Nejprve nanesta do dlaní menší množství do umytých vysušených vlasů. Tři minuty nechte působit. Nakonec důkladně opláchněte. Pokud se vám maska dostane do očí, i hned oči opláchněte vodou.

Doporučuji vám navštívit stránku, kde je vlasová kosmetika za malé ceny. Můžete nahlédnout do různých akcí na šampony, kondicionéry či vlasové masky za skvělé ceny. Ať už máte vlasy jemné, objemné, suché či lámavé, na své si přijdete každopádně.

Pro leskl vlasů !

29. května 2011 v 19:44 | Annette Krubner ( Aneta Krubnerová ) |  MY ARTICLES
Mít vlasy zdravé a lesklé je sen snad každé z nás. Teď se sen může proměnit v realitu. Dejte svým vlasům ten jedinečný lesk na slunci.

Jednička ze všeho je péče značky Kérastase Climent Anti-Usure 200ml. O co jde? Obnovující péče pro poškozené vlasy a konečnky vlasů. Obsahuje nově technologii Vita-Cement, které obnovuje mezibuněčná pojiva, také vnitřní strukturu vlasu či je posiluje zevnitř. Tím vytváří ochrannou vsrtvu a tak zabraňuje jejímu dalšímu poškození. Návod? Jednoduchý. Nejrpve naneste množství lískového oříšku za přidání patrného množství vody do vlasů. Vmasírujte a nechte tři minuty působit. Nakonec opláchněte. Kolik stojí pořízení skvělé péče o vlasy pro jasnější lesk? Běžná cena včetně DPH se pohybuje okolo sedm set korun. Na servru vlasové kosmetiky jej můžete pořídit již za necelé čtyři sta padesát korun včetně DPH.

Pokud sníte jen o šamponu, vyzkoušejte šampon Kérastase Réflection Brain Chroma Riche 250 ml. Konkrétně: Je to šamponová lázeň, která vašim vlasům dodává lesk a hebkost. Tím také přiravuje vlasy na hloubkovou péči. Její mikro-emulze umožňuje snadné proniknutí do vlasového vlákna. Dodává maximální lesk a intenzitu odlesku vlasů. Chrání barvu proti ztrátě výraznosti, vlasy budete mít hebké a jednoznačně pružné. Cena je velice přívětivá. Běžná cena je sedm set korun včetně DPH, tady ji můžete koupit již za necelé čtyři sta korun.

Doporučuji vám navštívit stránku, kde je vlasová kosmetika za malé ceny. Můžete nahlédnout do různých akcí na šampony, kondicionéry či vlasové masky za skvělé ceny. Ať už máte vlasy jemné, objemné, suché či lámavé, na své si přijdete každopádně.

Citlivá pokožka?

28. května 2011 v 8:46 | Annette Krubner ( Aneta Krubnerová ) |  MY ARTICLES
Máte citlivou pokožku hlavy a nenašly jste ještě ten správný šampon či masku? - Mluvím k dámám. Naštěstí jsem
objevila tři přípravky pro citlivou hlavu pokožky, takže nemusíte mít obavy.

Pro citlivou pokožku nejlépe pomůže značka Kérastase, která vás nejen příjemně překvapí svojí kvalitou, ale také mám zvkalitní vlasy a pokožku.

Šampon pro citlivou pokožku? Slyšely jste už o Kérastase Nutritive Bain Nutri-Thermique? Hned ze začátku vám prozradím, že jeho běžná cena se pohybuje kolem šesti set korun, ale na unikátním online obchodě s vlasovou kosmetikou, ho zakoupíte o čtyři sta méně. Jeho objem je 250 ml. Více infomarcí o šamponu. Je to termo-reaktivní šampon, který poskytuje výživu suchým a citlivým vlasům. Dokonale vyživuje chranící a suché vlasy dlouhodobě. Jeho působení je jemné, odstraňuje nečistoty a připravuje vlasy na hloubkovou péči.

Pojďme si ale představit masku pro citlivou pokožku. Kérastase Réflection Masque Chroma Richie 200 ml. Běžná cena? Jeden tisíc a dvě stě korun, ale na webu ho můžete zakoupit za úžasných osm set korun. Není skvělé ušetřit pět set korun? Maska je především určena pro vlasy, které jsou poškozené od barvení vlasů. Vlasové vlákno je dokonale uhlazené, hydratuje a chrání. Jeho poslední aktivita, oživuje barvu vlasů. Výsledek? Vlasy budou třpytivé, pružné a jednoznačně lesklé.


Doporučuji vám navštívit stránku, kde je vlasová kosmetika za malé ceny. Můžete nahlédnout do různých akcí na šampony, kondicionéry či vlasové masky za skvělé ceny. Ať už máte vlasy jemné, objemné, suché či lámavé, na své si přijdete každopádně.

Mastné vlasy?

27. května 2011 v 14:07 | Annette Krubner ( Aneta Krubnerová ) |  MY ARTICLES
Mastné vlasy. Ne příliš příjemné téma. Máte vlasy mastné, a proto hledáte přípravky pro mastící se vlasy? Mám tu pro vás pár typů, které budou zajisté pozitivní.
Než začnu postupně rozepisovat vynikající šampony či kondicionéry, značka Loreal má několik " podtitulků " pro různé druhy vlasů, například pro křehké, objemné nebo mastící se. A mastné vlasy budou dnešním tématem.

Ideál vlasové kosmetiky pro mastící se vlasy? Dejte na Loreal Expert Pure Resource. Ten rozšířil vlasovou kosmetiku nejen šampony, ale i termoaktivní péčí.

Potřebujete nutně šampon a vaše vlasy jsou mastné? Chcete se ji zbavit? Vyzkoušejte šampon Loreal Expert Pure Resource. Za zkoušku nic nedáte. Jaké je také jeho veliké pozitivum? Nejen, že vám pomůže zbavit se mastných vlasů, ale také jeho cena je velice příznivá na to, že balení obsahuje 500 ml šamponu. Z běžných šesti set korun vás vyjde na této skvělé stránce o vlasové kosmetice na necelé tři sta korun. Tím pádem ušetříte polovinu, jak by vás šampon původně stál. Šapon obsahuje vitamín E, který potlačuje svědění a napomáhá prokrvení pokožky vaší hlavy,
tím pádem je pokožka chráněna v rovnováze. Ideální zábran mašění vlasů. Obsauje výtažek z citronu, tím vlasy čístí a dodává jim pocit jedinečně svěžesti a čistoty. Výsledek? Hebkost, neslepenost a čistost. Postup nanesení šamponu je stejný jako u všech ostatních.


Doporučuji vám navštívit stránku, kde je vlasová kosmetika za malé ceny. Můžete nahlédnout do různých akcí na šampony, kondicionéry či vlasové masky za skvělé ceny. Ať už máte vlasy jemné, objemné, suché či lámavé, na své siZavřít okno přijdete každopádně.

Křehké a lámavé vlasy!? Posilte je!

21. května 2011 v 8:56 | Annette Krubner ( Aneta Krubnerová ) |  MY ARTICLES
Křehké a lámavé vlasy. Toto téma je časté a ne každý má vlasy objemné, silné a lesklé. Potřebujete posílit svoje vlasy? Nabízím vám vlasové přípravky, jak dodat lesk a sílu křehkým a lámavým vlasům.

Ideál vlasové kosmetiky? Dejte na Loreal Expert Force Vector. Ten rozšířil vlasovou kosmetiku nejen šampony, ale i termoaktivní péčí.

Potřebujete nutně šampon a máte vlasy křehké a lámavé? Vyzkoušejte šampon Loreal Expert Force Vector. Za zkoušku nic nedáte. Pokud vám opravdu sedne, kupte si ho v balení 500 ml, je to výhodné a vydrží na dlouho. Jak už jsem psala, běžná cena v drogerii či v normálním obchodě vás vyjde na něco kolem pěti set korun. Tady si šampon můžete objednat již za necelé tři sta korun včetně DPH. Po použití uvidíte, že se vám vlasy posílily a nejsou tak ne výživné, jako byly doteď. Návod? Úplně stejný postup jako u normálního běžného šamponu. Konec mé stručnosti a šamponu Loreal Expert Force Vector.

Znáte značku Kérastase? Ne? Pro křehké a lámavé vlasy také existuje přípravek, ale ne šampon, ale maska. Je to Kérastase Age Recharge Masque. Cena nepatří mezi ty běžné u masek, ale věřte, že ty peníze za to opravdu stojí. Je přece lepší investovat do něčeho co se vyplatí, ne? Nechcete mít snad do konce života vlasy zničené, slabé, křehké a lámavé. Co udělá maska na vašich vlasech? Obnoví vám strukturu vašich vlasů. Také vám vrátí jejich hustotu, lesk a vitálnější vzhled, které tak vlasy po celou tu dobu postrádaly. Návod na použití je jiný než návod na šampon. Nejdříve nanesete nepatrné množství do umytých vlasů, necháte tři minuty působit a pak důkladně opláchnete.

Doporučuji vám navštívit stránku, kde je vlasová kosmetika za malé ceny. Můžete nahlédnout do různých akcí na šampony, kondicionéry či vlasové masky za skvělé ceny. Ať už máte vlasy jemné, objemné, suché či lámavé, na své si přijdete každopádně.

Uhlazené vlasy? Yes!

19. května 2011 v 18:49 | Annette Krubner ( Aneta Krubnerová ) |  MY ARTICLES
Uhlazené vlasy. Některé z nás jsou rády, když z uhlazených vlasů udělají rebelský look, co když je tomu ale naopak? Mám tu pro vás pár tipů, jak zatočit s rebelským lookem a vytvořit si na hlavě dokonale uhlazenou hřívu.

Jak už jsem mnohokrát zmiňovala, expert na vlasovou kosmetiku je bezpochyby světová značka Loreal, a to konkrétně její pod titulek Expert Liss Ultime. Proč? Já sama mám vlasy velice rozevláté a někdy mi neuškodí je tak trochu zkrotit. Takže toto vřele doporučuji. Takže pokud právě vy sníte o posílených, zdravých a objemných vlasů, doporučuji používat vlasovou značku Loreal Expert Liss Ultime. Teď vám chci představit pár vybraných produktů, které vám pomůžou uhladit vaši hřívu.

Nejpopulárnější z populárních je šampon Loreal Expert Liss Ultime. Cena? Na to, že je v něm obsaženo 1 500 ml šamponu, je cena příjemně příznivá. Jeho běžná cena je něco přes jeden tisíc korun, ale na jednom serveru je k dostání o necelé čtyři sta korun méně. Co všechno tento zázračný šampon dokáže? Zaprvé, navrací jemnost, hloubkově vlasy vyživuje a hlavně, zkrotí nepoddajné vlasové vlákno! Zadruhé, je určen pro vlasy lesklé a snadno upravitelné. Zatřetí? Už spíše méně důležité, ale přece jen. Je v něm obsažen olivový a arganový olek, který vlas neskutečně zjemní a hlavně vyživý. Návod je běžný. Hlavní bod je zaprvé nanesení malého množství na mokré vlasy, napěníte, musíte dodržet pečlivé opláchnutí a pak následuje opakování podle vaší potřeby. Toť stručně o vlasovém produktu pro uhlazující vlasy, Loreal Expert Liss Ultime.


Doporučuji vám navštívit stránku, kde je vlasová kosmetika za malé ceny. Můžete nahlédnout do různých akcí na šampony, kondicionéry či vlasové masky za skvělé ceny. Ať už máte vlasy jemné, objemné, suché či lámavé, na své si přijdete každopádně.
Zavřít okno