Nemáte objem? S tím už je konec!

28. dubna 2011 v 22:19 | Annette Krubner ( Aneta Krubnerová ) |  MY ARTICLES
Slabé vlasy a bez objemu. S tímhle problémem se potýká většina z nás. Jak posílit své vlasy či dát jim doušek vědomí bohatosti? Mám tu pro vás pár typů, jak obohatit vaši hřívu.

Nejlepší značka pro objem vlasů je bezpochyby Loreal Expert Volume. Proč? Díky skvělému složení a úžasným účinkům. Já sama produkty od této značky používám a můžu si je vynachválit, ale ne zrovna na kategorii " pro objem ", protože objemné vlasy mám. Takže pokud právě vy sníte o posílených, zdravých a objemných vlasů, doporučuji používat vlasovou značku Loreal Expert Volume nebo Kérastase. Teď mi dovolte představit vám pár mnou vybraných vlasových produktů, které vám například pomůžou získat váš vysněný objem.

Ten nejpopulárnější šampon je bezesporu Loreal Expert Volume Expand. Cenově je velice dostupný, nepřesahuje ani částku dvou seti korun. K čemu a hlavně jaké kouzelné složky dokáže právě tento šampon? Určen je pro vlasy křehké a jemné, který dodá lesk a objem. Loreal Expert Volume Expand poznáte podle světle zelené barvy se stříbrným uzávěrem. Návod na použití je vždy přibalené k šamponu nebo také může být stručně body popsáno na zadní části šamponu. Každopádně hlavní bod je zaprvé nanesení malého množství na mokré vlasy, napěníte, musíte dodržet pečlivé opláchnutí a pak následuje opakování podle vaší potřeby. Toť stručně o vlasovém produktu pro jemné a křehké, Loreal Expert Volume Expand.

Dalším kouzelným mágem ve světě vlasové kosmetiky je pro změnu spray značky Kéraste Resistance Double Force. Cenově není totožně stejný jako u předchozího produktu, ale myslím, že tento kouzelný spray za tu cenu rozhodně stojí. Než se do něho budete pouštět, ráda bych vám o něm něco pověděla. Kérastase Resistance Double Force je ochranný spray proti klimatickým změnám. Je správně vhodný pro poškozené a oslabené vlasy chemickými vlivy ( například časté barvení apod. ) Kouzelný spray dokonale obnoví vnitřní část vlasové struktury a dokonale zpevní. Spray obsahuje průhledný filtr, takže tím pádem chrání před vlhkem. A poslední bod, obsahuje UV filtr. Názory majitelek Double Force byly kladné. Tím bych ukončila stručnost o sprayi značky Kérastase, Kérastase Resistance Double Force.

Doporučuji vám navštívit stránku, kde je vlasová kosmetika za malé ceny. Můžete nahlédnout do různých akcí na šampony, kondicionéry či vlasové masky za skvělé ceny. Ať už máte vlasy jemné, objemné, suché či lámavé, na své si přijdete každopádně.
Zavřít okno
 


Aktuální články

Reklama